
Металлоискатель Bounty Hunter Junior (3410000)
- Нет в наличии
- Код: OT_930273
2 556 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Металошукач Bounty Hunter Junior (3410000) – це сучасний мікропроцесорний ґрунтовий прилад для пошуку металів, розрахований для підлітків, початківців. Аналоговий дисплей досить простий у використанні, індикатор інформує про можливий форм-фактор знайденого об'єкта. Модель має ряд необхідних налаштування: налаштування чутливості, дискримінація, звукове сповіщення залягання металів. Металошукач оснащений пошукова котушкою 6" (15 см), Корпус котушки виготовлено із ударостійкого пластику і завдяки її герметичності, пошук цілей можливий на мілководді. Металошукач є чудовим доповненням для будь-якого мисливця за скарбами, яким необхідна можливість використовувати різні налаштування.
Особливості
- Пошукова котушка: 6" (15 см), із захистом, водонепроникна.
- Налаштування дискримінації для виявлення певного металу
- 3 категорій ідентифікатора цілей
- Звукове сповіщення залягання металів
- Аналоговий екран показує: рівень чутливості, ймовірний тип металу, заряд батареї
- Телескопічна штанга з регульованою довжиною
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bounty Hunter |
| Страна производитель | США |
| Количество программ детектирования | 1 |
| Максимальная глубина поиска | 0.091 м |
| Максимальная рабочая частота | 6.6 кГц |
| Тип | Грунтовый |
| Цвет | Черный |
| Общие | |
| Вес | 0.454 кг |
| Длина | 810 мм |
| Максимальная рабочая температура | 70 град. |
| Дополнительные | |
| Дискриминатор | Да |
| Настройка чувствительности | Да |
| Питание | Батарейки аккумуляторного типа |
| Пользовательские характеристики | |
| Аксессуары | Металлодетекторы |
| Вес в упаковке | 0,907 кг |
| Вид | Индукционные |
| Габариты упаковки | 15 x 56 x 13 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Класс | Начальный |
| Комплектация | Блок управления с рукояткой Штанга телескопическая Поисковая катушка Набор крепления для катушки |
| Страна регистрации бренда | США |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип схемы металлодетектора | VLF |
| Тональная идентификация | Да |
- Цена: 2 556 ₴



