
Металлоискатель Bounty Hunter Lone Star Pro (3410009)
- Нет в наличии
- Код: OT_930274
4 799 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Металошукач Bounty Hunter Lone Star Pro (3410009) – це сучасний мікропроцесорний ґрунтовий прилад для пошуку металів, розрахований як для професійних користувачів так і для початківців. Сенсорний дисплей досить інформативний і зручний у використанні, індикатори відображають можливий форм-фактор знайденого об'єкта, глибину залягання цілі. Модель має ряд необхідних налаштування: налаштування чутливості, дискримінація, відображення глибини цілей, ігнорування небажаних цілей, зміна тональності звукових сигналів для різних металів. Металошукач оснащений пошукова котушкою 8" (20.32 см), Корпус котушки виготовлено із ударостійкого пластику і завдяки її герметичності, пошук цілей можливий на мілководді. Металошукач є чудовим доповненням для будь-якого мисливця за скарбами, яким необхідна можливість використовувати різні специфічні налаштування.
Особливості
- Пошукова котушка: 8" (20.32 см), із захистом, водонепроникна.
- Налаштування дискримінації для виявлення певного металу
- Вимкнення виявлення небажаних типів металів "Notch"
- 9 категорій ідентифікатора цілей
- Звукова індикація для різних металів
- РК-екран показує режим роботи: рівень чутливості, ймовірний тип металу, глибину, заряд батареї
- Роз'єм для підключення навушників: jack (6,35 мм, 1/4 дюйми)
- Телескопічна штанга з регульованою довжиною
- Прогумована рукоятка і підлокітник S-Rod для зручного утримування і тривалого використання
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bounty Hunter |
| Страна производитель | США |
| Количество программ детектирования | 1 |
| Максимальная глубина поиска | 0.06 м |
| Максимальная рабочая частота | 7.69 кГц |
| Тип | Грунтовый |
| Цвет | Черный |
| Общие | |
| Вес | 0.997 кг |
| Длина | 1295 мм |
| Максимальная рабочая температура | 70 град. |
| Дополнительные | |
| Дискриминатор | Да |
| Настройка чувствительности | Да |
| Питание | Батарейки аккумуляторного типа |
| Пользовательские характеристики | |
| Аксессуары | Металлодетекторы |
| Вес в упаковке | 2,26 кг |
| Вид | Индукционные |
| Габариты упаковки | 30 x 18 x 74 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| ЖК-дисплей | Да |
| Класс | Профессиональные |
| Комплектация | Блок управления с рукояткой Штанга телескопическая Поисковая катушка Набор крепления для катушки |
| Страна регистрации бренда | США |
| Страна-производитель товара | США |
| Тип схемы металлодетектора | VLF |
| Тональная идентификация | Да |
- Цена: 4 799 ₴


