
Металлоискатель Bounty Hunter Quick Draw Pro (3410010)
- Нет в наличии
- Код: OT_930275
7 542 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Металошукач Bounty Hunter Quick Draw Pro (3410010) – це сучасний мікропроцесорний ґрунтовий прилад для пошуку металів, розрахований як для професійних користувачів так і для початківців. Дисплей досить інформативний і зручний у використанні, індикатори відображають тип металу і можливий форм-фактор знайденого об'єкта. Металошукач оснащений різноманітними програмами пошуку з можливістью ручних налаштувань. Модель має всі необхідні налаштування: налаштування чутливості, режим точного виявлення цілей "Pinpoint", дискримінація, відображення глибини цілей. Зміна тональності звукових сигналів для різних металів. Металошукач оснащений еліптичною пошукова котушкою 10" (25.4 см), Корпус котушки виготовлено із ударостійкого пластику і завдяки її герметичності, пошук цілей можливий на мілководді. Металошукач є чудовим доповненням для будь-якого мисливця за скарбами, яким необхідна можливість використовувати різні специфічні налаштування.
Особливості
- Пошукова котушка: 10" (25.4 см), із захистом, водонепроникна.
- Режим точного виявлення цілей Pinpoint.
- Налаштування дискримінації для виявлення певного металу
- Вимкнення виявлення небажаних типів металів "Notch"
- 9 категорій ідентифікатора цілей
- Звукова індикація для різних металів
- РК-екран показує режим роботи: рівень чутливості, ймовірний тип металу, глибину, заряд батареї
- Роз'єм для підключення навушників: jack (6,35 мм, 1/4 дюйми)
- Телескопічна штанга з регульованою довжиною
- Прогумована рукоятка і підлокітник S-Rod для зручного утримування і тривалого використання
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bounty Hunter |
| Страна производитель | США |
| Количество программ детектирования | 1 |
| Максимальная глубина поиска | 0.06 м |
| Максимальная рабочая частота | 7.69 кГц |
| Тип | Грунтовый |
| Цвет | Черный |
| Общие | |
| Вес | 1.043 кг |
| Длина | 1295 мм |
| Максимальная рабочая температура | 70 град. |
| Дополнительные | |
| Дискриминатор | Да |
| Настройка чувствительности | Да |
| Питание | Батарейки аккумуляторного типа |
| Пользовательские характеристики | |
| Аксессуары | Металлодетекторы |
| Вес в упаковке | 2,34 кг |
| Вид | Индукционные |
| Габариты упаковки | 30 x 18 x 74 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| ЖК-дисплей | Да |
| Класс | Профессиональные |
| Комплектация | Блок управления с рукояткой Штанга телескопическая Поисковая катушка Набор крепления для катушки |
| Регулировка громкости | Да |
| Страна регистрации бренда | США |
| Страна-производитель товара | США |
| Тип схемы металлодетектора | VLF |
| Тональная идентификация | Да |
- Цена: 7 542 ₴


