
Металлоискатель Bounty Hunter Land Ranger Pro (3410011)
- Нет в наличии
- Код: OT_930277
12 030 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Металошукач Bounty Hunter Land Ranger Pro (3410011) – це сучасний мікропроцесорний ґрунтовий прилад для пошуку металів, розрахований як для професійних користувачів так і для початківців. Дисплей з оновленим графічним інтерфейсом досить інформативний і зручний у використанні, індикатори відображають тип металу і можливий форм-фактор знайденого об'єкта. Металошукач оснащений широким рядом автоматичних програм пошуку з можливістью точних ручних налаштувань. Модель має всі необхідні налаштування: балансування ґрунту (ручне/авто), налаштування чутливості, режим точного виявлення цілей "Pinpoint", дискримінація, відображення глибини цілей. Запатентована функція V-BREAK® дозволяє користувачеві програмувати тональність звукових сигналів для різних металів. Для усунення помилкових сигналів під час пошуку на складних мінералізованих грунтах, металошукач Bounty Hunter Land Ranger Pro (3410011) оснащено запатентованою схемою балансування грунту Super-Scan™. Основні режими пошуку: "ALL METAL" - всі метали, "DISC C" - пошук монет, "DISC J" - пошуку коштовностей, ювелірні вироби, "DISC A" - пошук артефактів. Металошукач оснащений еліптичною, високоточною пошукова котушкою DD 11" (28см), Корпус котушки виготовлено із ударостійкого пластику і завдяки її герметичності, пошук цілей можливий на мілководді, пляжі, заливних луках, болотистих місцевостях тощо. Металошукач є чудовим доповненням для будь-якого мисливця за скарбами, яким необхідна можливість використовувати різні специфічні налаштування.
Особливості
- Пошукова котушка: DD 11" (28см), із захистом, водонепроникна.
- Робоча частота: 7.69 кГц
- Пошукові програми: "ALL METAL" - всі метали, "DISC C" - пошук монет, "DISC J" - пошуку коштовностей, ювелірні вироби, "DISC A" - пошук артефактів.
- Режим точного виявлення цілей Pinpoint.
- Звукові режими: DISC2 (2 тони); DISC3 (3 тони); DISC4 (4 тони)
- Налаштування дискримінації для виявлення певного металу
- Кількість програм дискримінації - 7
- Вимкнення виявлення небажаних типів металів "Notch"
- 11 категорій ідентифікатора цілей
- Звукова індикація для різних металів
- Автоматичне балансування грунту Ground Grab®
- РК-екран показує режим роботи, рівень чутливості, ймовірний тип металу, глибину, заряд батареї
- Роз'єм для підключення навушників: jack (6,35 мм, 1/4 дюйми)
- Телескопічна штанга з регульованою довжиною
- Прогумована рукоятка і підлокітник S-Rod для зручного утримування і тривалого використання
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bounty Hunter |
| Страна производитель | США |
| Количество программ детектирования | 7 |
| Максимальная глубина поиска | 0.09 м |
| Максимальная рабочая частота | 7.69 кГц |
| Тип | Грунтовый |
| Цвет | Черный |
| Общие | |
| Вес | 1.2 кг |
| Длина | 1295 мм |
| Максимальная рабочая температура | 70 град. |
| Дополнительные | |
| Дискриминатор | Да |
| Настройка чувствительности | Да |
| Питание | Батарейки аккумуляторного типа |
| Пользовательские характеристики | |
| Аксессуары | Металлодетекторы |
| Вес в упаковке | 2,4 кг |
| Вид | Индукционные |
| Габариты упаковки | 30 x 18 x 74 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| ЖК-дисплей | Да |
| Класс | Профессиональные |
| Комплектация | Блок управления с рукояткой<br />_x000D_ Штанга телескопическая<br />_x000D_ Поисковая катушка<br />_x000D_ Набор крепления для катушки |
| Отстройка от шумов | Да |
| Регулировка громкости | Да |
| Страна регистрации бренда | США |
| Страна-производитель товара | США |
| Тип схемы металлодетектора | VLF |
| Тональная идентификация | Да |
- Цена: 12 030 ₴


