
Минивелотренажер реабилитационный Everfit Mini Bike Welly E Plus (WELLY-E-PLUS)
- Нет в наличии
- Код: OT_930561
10 200 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мінівелотренажер реабілітаційний Everfit Mini Bike Welly E Plus (WELLY-E-PLUS) придатний для фізіотерапії, має невеликі габарити та портативний дизайн, що дозволить використовувати його в сидячому положенні. Також тренажер можна поставити на стіл для тренування м'язів рук.
Особливості:
- Моторизоване регулювання швидкості: 15-30-45-60 обертів за хвилину.
- Таймер на 3-6-9-12-15 хвилин і автоматичне відключення.
- Safety Stop для відключення двигуна в разі судоми або спазму.
- Мінімалістичний дисплей для індикації основних параметрів тренування.
- Компактні розміри дозволяють переставляти тренажер з місця на місце.
- Лямки педалей надійно утримують ступні ніг.
- Додаткові знімні ергономічні рукоятки для рук.
- Можливість крутити педалі в прямому і зворотному напрямках.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Everfit |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 7 кг |
| Количество уровней нагрузки | 1 - 10 |
| Максимальный вес пользователя | 100 кг |
| Назначение | Профессиональное |
| Система нагрузки | Механическая |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 45 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 8 кг |
| Габариты упаковки | 48,5 х 27,4 х 28,5 см |
| Гаранийный срок | 6 мес |
| Дисплей | LCD |
| Код производителя товара (MPN) | WELLY-E-PLUS |
| Количество тренировочных программ | Нет |
| Конструкция | Портативные |
| Питание тренажера | Сеть |
| Показание дисплея | Время<br />_x000D_ Скорость<br />_x000D_ Дистанция<br />_x000D_ Калории |
| Программы | Нет |
| Раздел | Велотренажеры |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Транспортировочные ролики | Нет |
| Функции компьютера | Нет |
- Цена: 10 200 ₴

