
Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 55 (BRX-55)
- В наявності
- Код: OT_929778
13 000 ₴
11 949 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 55 (BRX-55) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для повноцінного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 8-рівневе ручне регулювання навантаження, а також простий у користуванні комп'ютер. 6-кілограмовий маховик створює достатню плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби та мінімізуючи ризик отримання травми в процесі занять. Велотренажер розрахований на вагу до 100 кг і підійде для користувачів зростом до 1,9 м. Вбудовані сенсорні датчики вимірювання пульсу будуть доречними під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Сидіння велотренажера регулюється по висоті та в горизонтальній площині, а кермо має регулювання кута нахилу для індивідуального налаштування. Транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють переміщати його по кімнаті.
Особливості:
- Магнітна система опору з ручним регулюванням навантаження.
- Маховик вагою 6 кг забезпечує достатню плавність ходу.
- Інтуїтивно зрозумілий дисплей для всіх вікових категорій користувачів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 23 кг |
| Вага маховика | 6 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Магнітна |
| Функции компьютера | Частота пульсу |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 56 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 25 кг |
| Габарити паковання | 70,5 x 25 x 57 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | Кермо з регулюванням кута нахилу<br/>_x000D_ Сидіння з регулюванням за вертикаллю та горизонталлю |
| Код виробника товару (MPN) | BRX-55 |
| Кількість тренувальних програм | Немає |
| Конструкція | Вертикальні |
| Особливості | Вимірювання пульсу<br/>_x000D_ Компенсатори нерівності підлоги<br/>_x000D_ Транспортувальні ролики |
| Живлення тренажера | Батарейки |
| Показання дисплея | Час<br/>_x000D_ Швидкість<br/>_x000D_ Дистанція<br/>_x000D_ Калорії<br/>_x000D_ Пульс<br/>_x000D_ Обертай за хвилину |
| Програми | Немає |
| Розділ | Велотренажери |
| Регулювання | Сидіння<br/>_x000D_ Кермо |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Транспортувальні ролики | Да |
- Ціна: 11 949 ₴


