
Велотренажер Toorx Upright Bike BRX Compact Multifit (BRX-COMPACT-MFIT)
- Готово к отправке
- Код: OT_929779
16 400 ₴
15 009 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Велотренажер Toorx Upright Bike BRX Compact Multifit (BRX-COMPACT-MFIT) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для повноцінного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 8-рівневе ручне регулювання навантаження, а також простий у користуванні комп'ютер. 6-кілограмовий маховик створює достатню плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби та мінімізуючи ризик отримання травми в процесі занять. Велотренажер розрахований на вагу до 100 кг і підійде для користувачів зростом до 1,9 м. Вбудовані сенсорні датчики вимірювання пульсу будуть доречними під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Сидіння велотренажера з відкидною спинкою регулюється по висоті, кермо має регулювання як кута нахилу, так і по вертикалі для індивідуального налаштування. Транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють переміщати його по кімнаті.
Особливості:
- Магнітна система опору з ручним регулюванням навантаження.
- Система подвійного приводу для дуже плавного педалювання.
- Кермо має 5-рівневе регулювання кута нахилу та 7-рівневе регулювання по вертикалі.
- Зручне сидіння з відкидною спинкою має регулювання по вертикалі.
- Маховик вагою 6 кг забезпечує достатню плавність ходу.
- Інтуїтивно зрозумілий дисплей для всіх вікових категорій користувачів.
- Відстань від педалей до сидіння становить від 71 до 81 см.
- Складана конструкція для заощадження місця.
- Розміри у складеному вигляді - 58 x 45 x 116 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 20 кг |
| Вес маховика | 6 кг |
| Количество уровней нагрузки | 1 - 10 |
| Максимальный вес пользователя | 100 кг |
| Назначение | Домашнее |
| Система нагрузки | Магнитная |
| Функции компьютера | Частота пульса |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 45 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 22 кг |
| Габариты упаковки | 112 x 45,5 x 23 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дисплей | LCD |
| Дополнительные характеристики | Руль с регулировкой угла наклона и по вертикали<br />_x000D_ Сидение с регулировкой по вертикали<br />_x000D_ Держатель для смартфона / планшета |
| Код производителя товара (MPN) | BRX-COMPACT-MFIT |
| Количество тренировочных программ | Нет |
| Конструкция | Вертикальные со спинкой |
| Особенности | Измерение пульса<br />_x000D_ Компенсаторы неровности пола<br />_x000D_ Транспортировочные ролики |
| Питание тренажера | Батарейки |
| Показание дисплея | Время<br />_x000D_ Скорость<br />_x000D_ Дистанция<br />_x000D_ Калории<br />_x000D_ Пульс<br />_x000D_ Вращай за минуту |
| Программы | Нет |
| Раздел | Велотренажеры |
| Регулировка | Сидения<br />_x000D_ Руль |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Транспортировочные ролики | Да |
- Цена: 15 009 ₴









