
Гребной тренажер Toorx Rower Active (ROWER-ACTIVE)
- Нет в наличии
- Код: OT_929510
19 599 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Гребний тренажер Toorx Rower Active (ROWER-ACTIVE) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для комплексного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 8-рівневе ручне регулювання навантаження, а також простий у використанні комп'ютер. 5-кілограмовий маховик завдяки магнітній системі гальмування, яка не виробляє тертя, забезпечує оптимальну амплітуду рухів та відносну безшумність в процесі тренування. Гребний тренажер розрахований на вагу до 100 кг, а його сидіння на роликах ковзає по алюмінієвій напрямній, гарантуючи необхідний комфорт навіть за тривалих вправ. Вбудований приймач для бездротового датчика вимірювання пульсу буде доречним під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Складана конструкція тренажера заощаджує місце і дозволяє розмістити його навіть на мінімальній площі, яка потрібна для занять спортом.
Особливості:
- Магнітна система опору з ручним регулюванням навантаження.
- Маховик вагою 5 кг та сидіння на роликах забезпечують оптимальну амплітуду рухів.
- Консоль має РК-дисплей.
- Платформи для ніг мають лямки для надійної фіксації ступень.
- Складана конструкція для заощадження місця.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 18.3 кг |
| Вес маховика | 5 кг |
| Количество тренировочных программ | 1 - 9 |
| Количество уровней нагрузки | 5 - 10 |
| Конструкция | Складная |
| Максимальный вес пользователя | 100 кг |
| Тип | Магнитный |
| Функции компьютера | Частота пульса |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 77.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 20,3 кг |
| Габариты упаковки | 145 х 45 х 19 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дисплей | LCD |
| Дополнительные характеристики | Встроенный приемник для нагрудного беспроводного кардиодатчика<br />_x000D_ Платформы для ног с лямками |
| Класс | Домашние |
| Код производителя товара (MPN) | ROWER-ACTIVE |
| Название | Гребной тренажер Toorx Rower Active (ROWER-ACTIVE) |
| Особенности | Компенсаторы неровности пола;Транспортировочные ролики |
| Питание тренажера | Батарейки |
| Показание дисплея | Время<br />_x000D_ Дистанция<br />_x000D_ Калории<br />_x000D_ Общее количество гребков<br />_x000D_ Количество гребков в минуту<br />_x000D_ Пульс |
| Программы | Программа скорости восстановления пульса - 1 |
| Раздел | Гребные тренажеры |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Транспортировочные ролики | Да |
- Цена: 19 599 ₴



