
Орбитрек Toorx Elliptical ERX 90 (ERX-90)
- Готово к отправке
- Код: OT_929760
29 500 ₴
26 859 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Орбітрек Toorx Elliptical ERX 90 (ERX-90) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для повноцінного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 16 рівнів навантаження, що регулюється за допомогою сучасного комп'ютера. 14-кілограмовий маховик створює гарну плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби та мінімізуючи ризик отримання травми в процесі занять. Орбітрек розрахований на вагу до 120 кг, а довжина кроку 34 см підійде для користувачів середнього зросту. Вбудовані сенсорні датчики вимірювання пульсу будуть доречними під час тренування по одній із чотирьох пульсозалежних програм. Платформи для ніг регулюються в 3-х положеннях, а транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють переміщати його по кімнаті.
Особливості:
- Магнітна система опору з комп'ютерним регулюванням навантаження.
- Маховик вагою 14 кг забезпечує гарну плавність ходу.
- Консоль має РК-дисплей з блакитним підсвічуванням.
- 20 програм та 16 рівней навантаження для повноцінного кардіотренування.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 45 кг |
| Вес маховика | 14 кг |
| Количество тренировочных программ | 10 - 25 |
| Количество уровней нагрузки | 11 - 25 |
| Конструкция | Цельная |
| Максимальная длина шага | 34 см |
| Максимальный вес пользователя | 120 кг |
| Система нагрузки | Магнитная |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 59.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 51 кг |
| Габариты упаковки | 114,5 x 42 x 62 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дисплей | LCD |
| Дополнительные характеристики | 3 положения платформ для ног |
| Измерение пульса | Да |
| Класс | Домашние |
| Код производителя товара (MPN) | ERX-90 |
| Название | Орбитрек Toorx Elliptical ERX 90 (ERX-90) |
| Особенности | Компенсаторы неровности пола;Транспортировочные ролики |
| Питание тренажера | Сеть |
| Показание дисплея | Время<br />_x000D_ Скорость<br />_x000D_ Дистанция<br />_x000D_ Калории<br />_x000D_ Пульс<br />_x000D_ Вращайся за минуту<br />_x000D_ Нагрузка в Ватах |
| Раздел | Орбитреки |
| Регулировка глубины шага | Нет |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Транспортировочные ролики | Да |
| Функции компьютера | Ручная программа - 1<br />_x000D_ Установленные программы - 12<br />_x000D_ Пульсозависимые программы - 4<br />_x000D_ Индивидуальная программа - 1<br />_x000D_ Программа контроля нагрузки в Ватах - 1<br />_x восстановление пульса - 1 |
- Цена: 26 859 ₴







