
Беговая дорожка Toorx Treadmill Street Compact (STREET-COMPACT)
- Нет в наличии
- Код: OT_929878
35 500 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Бігова доріжка Toorx Treadmill Street Compact (STREET-COMPACT) із лінійки Ultra Compact Line італійського виробника Garlando S.p.A. призначена для спортивної ходьби та бігу в домашніх умовах. Модель оснащена попередньо зібраною рамою та транспортувальними роликами, завдяки чому її легко переміщати по квартирі. Бігова доріжка проста в управлінні, має сучасний елегантний дизайн і гарні технічні характеристики. Тренажер розрахований на максимальне навантаження до 100 кг і дозволяє розвивати швидкість від 0,8 до 10 км/год. Бігове полотно розміром 120 х 46 см достатнє для тренування користувачам зростом до 190 см. Зрозумілий дисплей відображає інформацію про швидкість, дистанцію, час і витрату калорій. Бігова доріжка Toorx Treadmill Street Compact (STREET-COMPACT) має знімні поручні для додаткової безпеки, а також систему фіксації для зручного вертикального зберігання.
Особливості:
- Мінімальна швидкість - 0,8 км/год (крок - 0,1 км/год).
- Пульт дистанційного керування швидкістю.
- Кнопка Start/Stop на пульті дистанційного керування.
- Товщина в складеному вигляді всього 10 см.
- Знімні захисні поручні йдуть в комплекті.
- Ключ безпеки для аварійної зупинки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 30 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 929878 |
| Вес в упаковке | 35 кг |
| Габариты упаковки | 164 x 76,5 x 13 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дисплей | LED |
| Дополнительные характеристики | Съемные перила<br />_x000D_ Складная конструкция<br />_x000D_ Толщина бегового полотна - 1,6 мм |
| Изменение углов наклона | Нет |
| Класс | Домашние |
| Кострукция | Портативные<br />_x000D_ Сложные |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Максимальная скорость | 10 км/ч |
| Мощность двигателя | 1,75 л.с. |
| Особенности | Амортизация<br />_x000D_ Транспортировочные ролики |
| Пиковая мощность | 2,75 л.с. |
| Показание дисплея | Дистанция<br />_x000D_ Калории<br />_x000D_ Время<br />_x000D_ Скорость |
| Программы | Ручная программа - 1<br />_x000D_ Установленные программы - 12 |
| Размер бегового полотна | 120 х 46 см |
| Размеры в рабочем виде | 144 x 77 x 110 см |
| Размеры в сложенном виде | 155 x 70 x 10 см |
| Регулировка угла наклона | Нет |
| Система амортизации | 4 амортизационные подушки |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Электрические |
| Штрихкод | 8029975996653 |
- Цена: 35 500 ₴









