
Беговая реабилитационная дорожка Toorx Treadmill TRX Walker EVO (TRX-WALKEREVO)
- В наличии
- Код: OT_930555
47 500 ₴
43 979 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Бігова доріжка реабілітаційна Toorx Treadmill TRX Walker EVO (TRX-WALKEREVO) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначена для спортивної ходьби та придатна для фізіотерапії завдяки знімним захисним поручням і регульованому ременю для підтримки попереку. Модель розрахована на максимальну вагу користувача до 110 кг і має двигун постійного струму 2 к.с., який дозволяє розвивати швидкість від 0,4 до 8 км/год. Бігове полотно розміром 127 х 43 см із можливістю ручного регулювання нахилу в трьох положеннях. Система амортизації Shock Absorption знижує навантаження на суглоби та мінімізує ризик отримання травми в процесі занять. Консоль тренажера з LСD-дисплеєм оснащена програмами для користувачів із різними рівнями підготовки. Вбудовані сенсорні датчики вимірювання пульсу будуть доречними під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Бігова доріжка реабілітаційна Toorx Treadmill TRX Walker EVO (TRX-WALKEREVO) має попередньо зібрану раму та транспортувальні ролики, завдяки чому її легко переміщати по квартирі.
Особливості:
- Мінімальна швидкість - 0,4 км/год (крок - 0,1 км/год).
- Консоль має LCD-дисплей із кнопками регулювання швидкістю.
- Захисні поручні можна зняти, щоб використовувати бігову доріжку з 3-рівневим ручним нахилом.
- Регульований ремінь для підтримки попереку з гачками та липучками в комплекті.
- Кнопки регулювання швидкістю також розташовані на поручнях.
- 16 програм для повноцінного кардіотренування.
- Сенсорні датчики для вимірювання пульсу.
- Підставка для смартфона/планшета.
- Складана конструкція для компактного зберігання та економії місця.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 930555 |
| Вес | 58 |
| Вес в упаковке | 68 кг |
| Габариты упаковки | 169 x 76 x 29 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дисплей | LCD |
| Дополнительные характеристики | Съемные защитные перила<br />_x000D_ Подставка для смартфона/планшета<br />_x000D_ Регулируемый ремень для поясничной поддержки<br />_x000D_ Сенсорные датчики измерения пульса<br />_x000D_ Складная конструкция<br />_000_00 6 мм |
| Изменение углов наклона | 3 положения |
| Класс | Домашние |
| Кострукция | Сложные |
| Максимальная нагрузка | 110 кг |
| Максимальная скорость | 8 км/ч |
| Мощность двигателя | 2 л.с. |
| Особенности | Амортизация<br />_x000D_ Измерение пульса<br />_x000D_ Компенсаторы неровности пола<br />_x000D_ Подставка для аксессуаров<br />_x000D_ Регулировка угла наклона<br />_x000D_ Транспортировочные ролики<0 / |
| Пиковая мощность | 3 л.с. |
| Показание дисплея | Дистанция<br />_x000D_ Калории<br />_x000D_ Текущая программа<br />_x000D_ Пульс<br />_x000D_ Время<br />_x000D_ Скорость |
| Программы | Ручная программа - 1<br />_x000D_ Установленные программы - 12<br />_x000D_ Целевые программы - 3 |
| Размер бегового полотна | 127 х 43 см |
| Размеры в рабочем виде | 163,5 x 70 x 131,5 см |
| Размеры в сложенном виде | 113 x 71,5 x 14 см |
| Регулировка угла наклона | Механическое |
| Система амортизации | Shock Absorption |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Электрические |
| Штрихкод | 8029975993751 |
- Цена: 43 979 ₴


