
Орбитрек Toorx Elliptical ERX 400 (ERX-400)
- В наличии
- Код: OT_929372
49 000 ₴
45 319 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Орбітрек Toorx Elliptical ERX 400 (ERX-400) з преміальної лінійки Chrono Line італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для інтенсивного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 16 рівнів навантаження, що регулюються за допомогою сучасного комп'ютера із сенсорними кнопками. 16-кілограмовий маховик створює чудову плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби та мінімізуючи ризик отримання травми в процесі занять. Орбітрек розрахований на вагу до 130 кг, а довжина кроку 48 см припаде до вподоби навіть найвибагливішим користувачам. Вбудований приймач для бездротового датчика вимірювання пульсу буде доречним під час тренування по одній з чотирьох пульсозалежних програм. Консоль тренажера має тримач для смартфона/планшета і підтримує Bluetooth для інтеграції з популярним додатком Kinomap, який перетворить монотонне тренування на захоплюючий процес. Складана конструкція орбітрека заощаджує місце і дозволяє розмістити його навіть на мінімальній площі, яка потрібна для занять спортом.
Особливості:
- Магнітна система опору з комп'ютерним регулюванням навантаження.
- Масивний маховик вагою 16 кг забезпечує чудову плавність ходу.
- Консоль має РК-дисплей з багатобарвним підсвічуванням, тримач для смартфона / планшета.
- 21 програма та 32 рівні навантаження для повноцінного кардіотренування.
- Складана конструкція для економії місця.
- Bluetooth для інтеграції з Kinomap.
Завантажте додаток Kinomap, увімкніть свій пристрій, і Вам буде доступно 300 000 км геолокалізованих відео, зареєстрованих по всьому світу. Киньте виклик своїм друзям, змагайтеся з іншими користувачами або тренуйтеся наодинці, щоб побити свої рекорди. Завдяки більш ніж 15 новим функціям, додаток для тренувань має зовсім новий вигляд, який відповідає потребам користувача, включаючи кадри з реального життя для тренувань у приміщенні. Додаток Kinomap також включає навчальний відеоконтент, абсолютно новий ігровий процес через публічні та приватні перегони. Ніколи ще тренування не було таким захоплюючим: швидкість відео синхронізується з ритмом Вашого руху. Ви готові розпочати Досліджуйте кожен куточок світу, обмінюйтесь коментарями у соціальних мережах та порівнюйте свої результати.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 64 кг |
| Вес маховика | 16 кг |
| Количество тренировочных программ | 10 - 25 |
| Количество уровней нагрузки | 11 - 25 |
| Конструкция | Складная |
| Максимальная длина шага | 48 см |
| Максимальный вес пользователя | 130 кг |
| Система нагрузки | Магнитная |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 59 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 70 кг |
| Габариты упаковки | 165 x 50 x 72 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дисплей | LCD |
| Дополнительные характеристики | Сложная конструкция<br />_x000D_ Bluetooth для интеграции с Kinomap<br />_x000D_ Держатель для смартфона / планшета<br />_x000D_ Встроенный приемник для беспроводного нагрудного кардиодатчика |
| Измерение пульса | Да |
| Класс | Домашние |
| Код производителя товара (MPN) | ERX-400 |
| Название | Орбитрек Toorx Elliptical ERX 400 (ERX-400) |
| Особенности | Компенсаторы неровности пола;Транспортировочные ролики |
| Питание тренажера | Сеть |
| Показание дисплея | Время<br />_x000D_ Скорость<br />_x000D_ Дистанция<br />_x000D_ Калории<br />_x000D_ Пульс<br />_x000D_ Вращайся за минуту<br />_x000D_ Нагрузка в Ватах |
| Раздел | Орбитреки |
| Размеры в сложенном виде | 99,5 x 59 x 179 см |
| Регулировка глубины шага | Нет |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Транспортировочные ролики | Да |
| Функции компьютера | Ручная программа - 1<br />_x000D_ Установленные программы - 10<br />_x000D_ Программа контроля нагрузки в Ватах - 1<br />_x000D_ Пульсозависимые программы - 4<br />_x000D_ Индивидуальные программы - 5 |
- Цена: 45 319 ₴









