
Блоковая рама Toorx Cable Cross Station CSX 70 (CSX-70)
- В наличии
- Код: OT_930725
58 000 ₴
53 619 ₴
-8%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Блочна рама Toorx Cable Cross Station CSX 70 (CSX-70) - універсальний багатофункціональний силовий тренажер для дому, за допомогою якого ви зможете підтримувати своє тіло в належній формі. Завдяки продуманій конструкції, на тренажері можливо виконувати багато різних силових вправ на всі групи м'язів. Дана модель має два 50-кілограмових набірних вагових стеки для достатнього рівня навантаження. Безперечна перевага фітнес-станції - її компактні розміри, що дозволяють користуватися тренажером навіть в умовах міської квартири.
Особливості:
- Вага стеків - 50 кг із кроком 5 кг.
- Турнік для підтягувань різним хватом
- Сталевий каркас із профільних труб розміром 70 x 30 мм і 80 x 40 мм.
- Стійке до подряпин порошкове фарбування.
- Сталеві троси із поліуретановим покриттям. Міцність на розрив - 2000 кг.
- Шківи із шарикопідшипниками для плавного руху.
- Захист вантажних блоків для додаткової безпеки.
- В комплекті дві ручки для тяги та лямка для ноги.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 159 кг |
| Максимальный вес пользователя | 120 кг |
| Система нагрузки | Блочная |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 167,5 кг |
| Вид | Мультистанция |
| Габариты упаковки | Коробка 1 - 202,5 x 27 x 10 см<br />_x000D_ Коробка 2 - 129 x 57 x 16 см<br />_x000D_ Коробка 3 - 40 x 20 x 27 см<_ 0 x 27 см<br />_x000D_ Коробка 5 - 40 x 20 x 23 см<br />_x000D_ Коробка 6 - 40 x 20 x 23 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дополнительные характеристики | Стальной каркас из профильных труб размером 70 x 30 мм и 80 x 40 мм. |
| Класс | Домашние |
| Код производителя товара (MPN) | CSX-70 |
| Название | Блоковая рама Toorx Cable Cross Station CSX 70 (CSX-70) |
| Назначение | Многофункциональные |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Ширина | 118 мм |
- Цена: 53 619 ₴




