
Горизонтальный велотренажер Toorx Recumbent Bike BRXR 95 Comfort (BRX-R95-COMFORT)
- В наличии
- Код: OT_929369
30 500 ₴
28 509 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Горизонтальний велотренажер Toorx Recumbent Bike BRXR 95 Comfort (BRX-R95-COMFORT) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для комфортного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 24 рівня навантаження, регульованого за допомогою сучасного комп'ютера. 10-кілограмовий маховик створює чудову плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби та мінімізуючи ризик отримання травми в процесі занять. Велотренажер розрахований на вагу користувача до 130 кг і має зручну спинку з дихаючої сітки для більшого комфорту. Вбудований приймач для бездротового датчика вимірювання пульсу стане в нагоді під час тренування по одній із трьох пульсозалежних програм. Сидіння велотренажера регулюється в горизонтальній площині для індивідуального налаштування, а транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють переміщати його по кімнаті за допомогою зручної ручки.
Особливості:
- Магнітна гальмівна система з комп'ютерним регулюванням навантаження.
- Масивний маховик вагою 10 кг забезпечує чудову плавність ходу.
- Консоль має РК-дисплей із багатобарвним підсвічуванням, підставку для смартфона/планшета.
- 21 програма і 24 рівня навантаження для повноцінного кардіотренування.
- Сидіння зі спинкою з дихаючої сітки для вентиляції спини.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 43 кг |
| Вес маховика | 10 кг |
| Количество тренировочных программ | 10 - 25 |
| Количество уровней нагрузки | 11 - 25 |
| Максимальный вес пользователя | 130 кг |
| Назначение | Домашнее |
| Система нагрузки | Магнитная |
| Функции компьютера | Частота пульса |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 48 кг |
| Габариты упаковки | 146 x 25 x 66 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дисплей | LCD |
| Дополнительные характеристики | Встроенный приемник для беспроводного нагрудного кардиодатчика<br />_x000D_ Подставка для смартфона/планшета<br />_x000D_ Сенсорные датчики измерения пульса<br />_x000D_ Сидение с регулировкой по горизонтали<br />_x000D_ Спинка сиденья |
| Код производителя товара (MPN) | BRX-R95-COMFORT |
| Конструкция | Горизонтальные со спинкой |
| Особенности | Измерение пульса<br />_x000D_ Компенсаторы неровности пола<br />_x000D_ Подставка для аксессуаров<br />_x000D_ Транспортировочные ролики |
| Питание тренажера | Сеть |
| Показание дисплея | Время<br />_x000D_ Скорость<br />_x000D_ Дистанция<br />_x000D_ Калории<br />_x000D_ Пульс<br />_x000D_ Вращайся за минуту<br />_x000D_ Восстановление пульса |
| Программы | Ручная программа - 1<br />_x000D_ Установленные программы - 10<br />_x000D_ Контроль нагрузки в Ватах - 1<br />_x000D_ Пульсозависимые программы - 3<br />_x000D_ Индивидуальные программы - 5 |
| Раздел | Велотренажеры |
| Регулировка | Сидения |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Транспортировочные ролики | Да |
- Цена: 28 509 ₴



