
Степпер Toorx Stepper Force (STEPPER-FORCE)
- Нет в наличии
- Код: OT_929375
14 600 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Степер Toorx Stepper Force (STEPPER-FORCE) від італійського виробника Garlando S.p.A. імітує підйом сходами та призначений для простого і ефективного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 12 регульованих рівнів навантаження, створюваних двома гідравлічними поршнями. Великі нековзаючі педалі з незалежним ходом дозволяють тренуватися досить ефективно. Вбудовані сенсорні датчики вимірювання пульсу будуть доречними під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Складана конструкція тренажера заощаджує місце і дозволяє розмістити його навіть на мінімальній площі, необхідної для занять спортом, а транспортувальні ролики допомагають переміщати його по кімнаті.
Особливості:
- 2 гідравлічних циліндра зі змінним навантаженням від 1 до 12 рівнів.
- Інтуїтивно зрозумілий дисплей для всіх вікових категорій користувачів.
- Нековзні платформи для ніг для кращої стійкості.
- Складана конструкція для економії місця.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 22 кг |
| Количество уровней нагрузки | 11 - 25 |
| Максимальный вес пользователя | 120 кг |
| Особенности | Компенсаторы неровности пола |
| Система нагрузки | Гидравлическая |
| Тип | Мини - степпер |
| Функции компьютера | Частота пульса |
| Ход педалей | Независимый |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 62 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 24 кг |
| Габариты упаковки | 82 x 50 x 21 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дисплей | LCD |
| Дополнительные характеристики | Сложная конструкция |
| Класс | Домашние |
| Код производителя товара (MPN) | STEPPER-FORCE |
| Количество тренировочных программ | Нет |
| Питание тренажера | Батарейки |
| Показание дисплея | Время<br />_x000D_ Калории<br />_x000D_ Пульс<br />_x000D_ Количество шагов в минуту<br />_x000D_ Общее количество шагов |
| Программы | Нет |
| Раздел | Степеры |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Транспортировочные ролики | Да |
- Цена: 14 600 ₴










