
Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 90 (BRX-90)
- Нет в наличии
- Код: OT_929507
22 799 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 90 (BRX-90) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для повноцінного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 16 рівнів навантаження, що регулюються за допомогою сучасного комп'ютера. 10-кілограмовий маховик створює гарну плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби та мінімізуючи ризик отримання травми в процесі занять. Велотренажер розрахований на вагу до 125 кг і підійде для користувачів зростом до 2 м. Вбудовані сенсорні датчики вимірювання пульсу будуть доречними під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Сидіння велотренажера регулюється по висоті та в горизонтальній площині для індивідуального налаштування, а транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють переміщати його по кімнаті.
Особливості:
- Магнітна система опору з комп'ютерним регулюванням навантаження.
- Масивний маховик вагою 10 кг забезпечує гарну плавність ходу.
- Консоль має РК-дисплей з синьою підсвіткою.
- 19 програм та 16 рівнів навантаження для повноцінного кардіотренування.
- Відстань від педалей до сидіння становить від 72 до 93 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 34 кг |
| Вес маховика | 10 кг |
| Количество тренировочных программ | 10 - 25 |
| Количество уровней нагрузки | 11 - 25 |
| Максимальный вес пользователя | 125 кг |
| Назначение | Домашнее |
| Система нагрузки | Магнитная |
| Функции компьютера | Частота пульса |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 53 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 37 кг |
| Габариты упаковки | 93 х 23 х 63 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дисплей | LCD |
| Дополнительные характеристики | Руль с регулировкой угла наклона<br />_x000D_ Сидение с регулировкой по вертикали и горизонтали |
| Код производителя товара (MPN) | BRX-90 |
| Конструкция | Вертикальные |
| Особенности | Измерение пульса<br />_x000D_ Компенсаторы неровности пола<br />_x000D_ Транспортировочные ролики |
| Питание тренажера | Сеть |
| Показание дисплея | Время<br />_x000D_ Скорость<br />_x000D_ Дистанция<br />_x000D_ Калории<br />_x000D_ Пульс<br />_x000D_ Вращайся за минуту<br />_x000D_ Нагрузка в Ватах |
| Программы | Ручная программа - 1<br />_x000D_ Установленные программы - 12<br />_x000D_ Пульсозависимые программы - 4<br />_x000D_ Индивидуальная программа - 1<br />_x000D_ Программа скорости восстановления пульса - 1 |
| Раздел | Велотренажеры |
| Регулировка | Руль<br />_x000D_ Сидения |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Транспортировочные ролики | Да |
- Цена: 22 799 ₴




