
Сайкл-тренажер Toorx Indoor Cycle SRX 80EVO (SRX-80EVO)
- Готово к отправке
- Код: OT_929738
35 500 ₴
32 149 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Сайкл-тренажер Toorx Indoor Cycle SRX 80EVO (SRX-80EVO) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для інтенсивного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має колодкову гальмівну систему з ручним безступінчатим регулюванням навантаження, а також сучасний комп'ютер із необхідним набором функцій. Важкий 24-кілограмовий маховик разом із ремінним приводом забезпечують безшумність роботи тренажера та достатнє навантаження навіть для підготовлених спортсменів. Спін байк розрахований на вагу до 140 кг і підійде для користувачів зростом до 2 м. Нагрудний кардіодатчик для бездротового вимірювання пульсу буде доречним під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Спортивне сидіння та кермо регулюються по висоті та в горизонтальній площині, забезпечуючи індивідуальне налаштування. Транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють вільно переміщати його по кімнаті.
Особливості:
- Колодкова гальмівна система з ручним безступінчатим регулюванням навантаження.
- Масивний маховик вагою 24 кг.
- Ремінний привод для безшумної роботи тренажера.
- Кнопка гальма для екстреної зупинки.
- Q-фактор - 19,5 см.
- Відстань від керма до сидіння складає від 65 до 74 см.
- Бездротовий нагрудний кардіодатчик йде в комплекті з тренажером.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 51 кг |
| Вес маховика | 24 кг |
| Максимальный вес пользователя | 140 кг |
| Назначение | Домашнее |
| Система нагрузки | Механическая |
| Функции компьютера | Частота пульса |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 53 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 54 кг |
| Габариты упаковки | 105 x 22,5 x 91 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дисплей | LCD |
| Дополнительные характеристики | Беспроводной нагрудный кардиодатчик идет в комплекте с тренажером<br />_x000D_ Руль с регулировкой по вертикали и горизонтали<br />_x000D_ Сидение с регулировкой по вертикали и горизонтали |
| Код производителя товара (MPN) | SRX-80EVO |
| Количество тренировочных программ | Нет |
| Количество уровней нагрузки | Бесступенчатая система |
| Конструкция | Вертикальные |
| Особенности | Измерение пульса<br />_x000D_ Компенсаторы неровности пола<br />_x000D_ Транспортировочные ролики<br />_x000D_ Держатель для бутылки |
| Питание тренажера | Батарейки |
| Показание дисплея | Время<br />_x000D_ Скорость<br />_x000D_ Дистанция<br />_x000D_ Калории<br />_x000D_ Пульс<br />_x000D_ Вращай за минуту |
| Программы | Нет |
| Раздел | Велотренажеры |
| Регулировка | Руль<br />_x000D_ Сидения |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Транспортировочные ролики | Да |
- Цена: 32 149 ₴









