
Гребной тренажер Toorx Rower RWX 300 (RWX-300)
- Готово к отправке
- Код: OT_929785
38 500 ₴
34 799 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Гребний тренажер Toorx Rower RWX 300 (RWX-300) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для комплексного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 16 рівнів навантаження, що регулюються за допомогою сучасного комп'ютера. 5-кілограмовий маховик завдяки магнітній системі гальмування забезпечує оптимальну амплітуду рухів, а повітряна система опору імітує відчуття веслування на воді. Гребний тренажер розрахований на вагу до 120 кг, а його сидіння на роликах ковзає по алюмінієвій напрямній, гарантуючи необхідний комфорт навіть за тривалих вправ. Вбудований приймач для бездротового датчика вимірювання пульсу буде доречним під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Складана конструкція тренажера заощаджує місце та дозволяє розмістити його навіть на мінімальній площі, яка потрібна для занять спортом. Консоль тренажера має тримач для смартфона / планшета і підтримує Bluetooth для інтеграції з популярним додатком Kinomap, який перетворить монотонне тренування в захоплюючий процес.
Особливості:
- Комбінована система опору (магнітна + повітряна) з ручним регулюванням навантаження.
- Магнітна система опору завдяки маховику вагою 5 кг та сидінню на роликах забезпечує оптимальну амплітуду рухів.
- Повітряна система опору імітує відчуття веслування на воді.
- Консоль має РК-дисплей із синім підсвічуванням, тримач для смартфона/планшета.
- Платформи для ніг мають лямки для надійної фіксації ступень.
- Складана конструкція для заощадження місця.
Завантажте додаток Kinomap, увімкніть свій пристрій, і Вам буде доступно 300 000 км геолокалізованих відео, зареєстрованих по всьому світу. Киньте виклик своїм друзям, змагайтеся з іншими користувачами або тренуйтеся наодинці, щоб побити свої рекорди. Завдяки більш ніж 15 новим функціям, додаток для тренувань має зовсім новий вигляд, який відповідає потребам користувача, включаючи кадри з реального життя для тренувань у приміщенні. Додаток Kinomap також включає навчальний відеоконтент, абсолютно новий ігровий процес через публічні та приватні перегони. Ніколи ще тренування не було таким захоплюючим: швидкість відео синхронізується з ритмом Вашого руху. Ви готові розпочати Досліджуйте кожен куточок світу, обмінюйтесь коментарями у соціальних мережах та порівнюйте свої результати.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 27 кг |
| Вес маховика | 5 кг |
| Количество тренировочных программ | 10 - 25 |
| Количество уровней нагрузки | больше 10 |
| Конструкция | Складная |
| Максимальный вес пользователя | 120 кг |
| Тип | Магнитный |
| Функции компьютера | Частота пульса |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 50 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 32 кг |
| Габариты упаковки | 118 x 23 x 67 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дисплей | LCD |
| Дополнительные характеристики | Bluetooth для интеграции с Kinomap<br />_x000D_ Встроенный приемник для беспроводного нагрудного кардиодатчика<br />_x000D_ Платформы для ног с лямками<br />_x000D_ Держатель для смартфона/планшета |
| Класс | Домашние |
| Код производителя товара (MPN) | RWX-300 |
| Название | Гребной тренажер Toorx Rower RWX 300 (RWX-300) |
| Особенности | Компенсаторы неровности пола;Транспортировочные ролики |
| Питание тренажера | Сеть |
| Показание дисплея | Время<br />_x000D_ Дистанция<br />_x000D_ Калории<br />_x000D_ Общее количество гребков<br />_x000D_ Нагрузка в Ватах<br />_x000D_ Количество гребков в минуту<br />_x000D_ Пульс<br /> для прохождения 500 м |
| Программы | Ручная программа - 1<br />_x000D_ Установленные программы - 12<br />_x000D_ Пульсозависимые программы - 4<br />_x000D_ Соревновательная программа - 1<br />_x000D_ Индивидуальная программа - 1<br />_x000D_ 1 |
| Раздел | Гребные тренажеры |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Транспортировочные ролики | Да |
- Цена: 34 799 ₴









