
Беговая дорожка Toorx Treadmill Motion Plus (MOTION-PLUS)
- Нет в наличии
- Код: OT_929868
35 000 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Бігова доріжка Toorx Treadmill Motion Plus (MOTION-PLUS) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначена для спортивної ходьби та бігу в домашніх умовах. Модель розрахована на максимальну вагу користувача до 100 кг і має двигун постійного струму 1,75 к.с., який дозволяє розвивати швидкість від 0,8 до 14 км/год. Бігове полотно розміром 121 х 40 см із можливістю регулювання нахилу від 0 до 12% як кнопками на консолі тренажера, так і за допомогою кнопок, розташованих на поручнях. Система амортизації Spring Absorption знижує навантаження на суглоби та мінімізує ризик отримання травми в процесі занять. Консоль тренажера з LED-дисплеєм оснащена програмами для користувачів із різними рівнями підготовки. Вбудовані сенсорні датчики вимірювання пульсу будуть доречними під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Бігова доріжка Toorx Treadmill Motion Plus (MOTION-PLUS) має попередньо зібрану раму та транспортувальні ролики, завдяки чому її легко переміщати по квартирі.
Особливості:
- Мінімальна швидкість - 0,8 км/год (крок - 0,1 км/год).
- Консоль має LED-дисплей з кнопками регулювання швидкістю/нахилом.
- Кнопки регулювання швидкістю/нахилом також розташовані на поручнях.
- 16 програм для повноцінного кардіотренування.
- Сенсорні датчики для вимірювання пульсу.
- Підставка для смартфона/планшета.
- Складана конструкція для компактного зберігання та економії місця.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 47 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 929868 |
| Вес в упаковке | 54 кг |
| Габариты упаковки | 158 x 69 x 26 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дисплей | LED |
| Дополнительные характеристики | Подставка для смартфона/планшета<br />_x000D_ Сенсорные датчики измерения пульса<br />_x000D_ Сложная конструкция<br />_x000D_ Толщина бегового полотна - 1,6 мм |
| Изменение углов наклона | 0-12% |
| Класс | Домашние |
| Кострукция | Сложные |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Максимальная скорость | 14 км/ч |
| Мощность двигателя | 1,75 л.с. |
| Особенности | Амортизация<br />_x000D_ Измерение пульса<br />_x000D_ Компенсаторы неровности пола<br />_x000D_ Подставка для аксессуаров<br />_x000D_ Регулировка угла наклона<br />_x000D_ Транспортировочные ролики |
| Пиковая мощность | 2,5 л.с. |
| Показание дисплея | Дистанция<br />_x000D_ Калории<br />_x000D_ Наклон<br />_x000D_ Пульс<br />_x000D_ Время<br />_x000D_ Скорость |
| Программы | Ручная программа - 1<br />_x000D_ Установленные программы - 15 |
| Размер бегового полотна | 121 х 40 см |
| Размеры в рабочем виде | 151 x 68 x 120 см |
| Размеры в сложенном виде | 90 x 68 x 127 см |
| Регулировка угла наклона | Электрическое |
| Система амортизации | Spring Absorption (амортизационные пружины) |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Электрические |
| Штрихкод | 8029975999739 |
- Цена: 35 000 ₴








