
Беговая дорожка Toorx Treadmill Racer (RACER)
- Нет в наличии
- Код: OT_929869
36 499 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Бігова доріжка Toorx Treadmill Racer (RACER) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначена для спортивної ходьби та бігу в домашніх умовах. Модель розрахована на максимальну вагу користувача до 110 кг і має двигун постійного струму 2 к.с., який дозволяє розвивати швидкість від 0,8 до 16 км/год. Бігове полотно розміром 132 х 43 см із можливістю регулювання нахилу від 0 до 12% як кнопками на панелі керування, так і за допомогою кнопок, розташованих на поручнях. Система амортизації Air Cushions знижує навантаження на суглоби та мінімізує ризик отримання травми в процесі занять. Консоль тренажера з LCD-дисплеєм із блакитним підсвічуванням оснащена програмами для користувачів із різними рівнями підготовки. Вбудовані сенсорні датчики вимірювання пульсу будуть доречними під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Бігова доріжка Toorx Treadmill Racer (RACER) має попередньо зібрану раму та транспортувальні ролики, завдяки чому її легко переміщати по квартирі.
Особливості:
- Мінімальна швидкість - 0,8 км/год (крок - 0,1 км/год).
- Консоль має LCD-дисплей із блакитним підсвічуванням та зручну панель керування.
- Кнопки регулювання швидкістю/нахилом також розташовані на поручнях.
- 14 програм для повноцінного кардіотренування.
- Сенсорні датчики для вимірювання пульсу.
- Вбудований приймач для бездротового нагрудного кардіодатчика (купується окремо).
- Підставка для смартфона/планшета.
- Складана конструкція для компактного зберігання та економії місця.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 55 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 929869 |
| Вес в упаковке | 62 кг |
| Габариты упаковки | 177 x 76,5 x 29,5 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дисплей | LCD |
| Дополнительные характеристики | Встроенный приемник для беспроводного нагрудного кардиодатчика<br />_x000D_ Подставка для смартфона/планшета<br />_x000D_ Сенсорные датчики измерения пульса<br />_x000D_ Сложная конструкция<br />_x000D_ Толщина бегового полотна |
| Изменение углов наклона | 0-12% |
| Класс | Домашние |
| Кострукция | Сложные |
| Максимальная нагрузка | 110 кг |
| Максимальная скорость | 16 км/ч |
| Мощность двигателя | 2 л.с. |
| Особенности | Амортизация<br />_x000D_ Измерение пульса<br />_x000D_ Компенсаторы неровности пола<br />_x000D_ Подставка для аксессуаров<br />_x000D_ Регулировка угла наклона<br />_x000D_ Транспортировочные ролики |
| Пиковая мощность | 3 л.с. |
| Показание дисплея | Дистанция<br />_x000D_ Калории<br />_x000D_ Наклон<br />_x000D_ Текущая программа<br />_x000D_ Пульс<br />_x000D_ Время<br />_x000D_ Скорость |
| Программы | Ручная программа - 1<br />_x000D_ Установленные программы - 12<br />_x000D_ Программа контроля уровня подкожного жира - 1 |
| Размер бегового полотна | 132 х 43 см |
| Размеры в рабочем виде | 169 x 71,5 x 138 см |
| Размеры в сложенном виде | 113 x 71,5 x 144 см |
| Регулировка угла наклона | Электрическое |
| Система амортизации | Air Cushions (12 амортизационных подушек) |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Электрические |
| Штрихкод | 8029975999111 |
- Цена: 36 499 ₴





