
Беговая дорожка Everfit Treadmill TFK 135 Slim Pearl White (TFK-135-SLIM-W)
- Готово к отправке
- Код: OT_929877
29 000 ₴
26 569 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Бігова доріжка Everfit Treadmill TFK 135 Slim Pearl White (TFK-135-SLIM-W) із лінійки Slim Line італійського виробника Garlando S.p.A. призначена для спортивної ходьби та бігу в домашніх умовах. Модель оснащена попередньо зібраною рамою та транспортувальними роликами, завдяки чому її легко переміщати по квартирі. Бігова доріжка проста в управлінні, має сучасний елегантний дизайн і гарні технічні характеристики. Тренажер розрахований на максимальне навантаження до 90 кг і дозволяє розвивати швидкість від 0,8 до 8 км/год. Бігове полотно розміром 112 х 40 см достатнє для тренування користувачам зростом до 180 см. Зрозумілий дисплей із чотирма білими світлодіодними екранами знаходиться на панелі двигуна, де ви можете переглядати інформацію про швидкість, дистанцію, час, витрату калорій і кроки. Бігова доріжка Everfit Treadmill TFK 135 Slim Pearl White (TFK-135-SLIM-W) має підставку для смартфона/планшета, знімні поручні для додаткової безпеки, пульт дистанційного керування, а також вбудовані динаміки для з'єднання по Bluetooth і автоматичну систему змащування бігового полотна.
Особливості:
- Мінімальна швидкість - 0,8 км/год (крок - 0,1 км/год).
- Пульт дистанційного керування швидкістю.
- Кнопка Start/Stop на пульті дистанційного керування.
- Знімні захисні поручні йдуть в комплекті.
- Підставка для смартфона/планшета.
- Вбудовані Bluetooth динаміки.
- Автоматична система змащування бігового полотна.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Everfit |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 33 кг |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 929877 |
| Вес в упаковке | 39 кг |
| Габариты упаковки | 154 x 72 x 17,5 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дисплей | LED |
| Дополнительные характеристики | Съемные перила<br />_x000D_ Складная конструкция<br />_x000D_ Толщина бегового полотна - 1,6 мм |
| Изменение углов наклона | Нет |
| Класс | Домашние |
| Кострукция | Портативные<br />_x000D_ Сложные |
| Максимальная нагрузка | 90 кг |
| Максимальная скорость | 8 км/ч |
| Мощность двигателя | 1,5 л.с. |
| Особенности | Амортизация<br />_x000D_ Встроенная аудиосистема<br />_x000D_ Подставка для аксессуаров<br />_x000D_ Транспортировочные ролики |
| Пиковая мощность | 2,5 л.с. |
| Показание дисплея | Дистанция<br />_x000D_ Калории<br />_x000D_ Шаги<br />_x000D_ Время<br />_x000D_ Скорость |
| Программы | Нет |
| Размер бегового полотна | 112 х 40 см |
| Размеры в рабочем виде | 139 x 73,5 x 110 см |
| Размеры в сложенном виде | 14,5 x 73,5 x 157 см |
| Регулировка угла наклона | Нет |
| Система амортизации | 4 амортизационные подушки |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Электрические |
| Штрихкод | 8029975999814 |
- Цена: 26 569 ₴









