
Беговая дорожка Toorx Treadmill WalkingPad Mineral Grey (WPSD-G)
- Нет в наличии
- Код: OT_929879
34 999 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Бігова доріжка Toorx Treadmill WalkingPad Mineral Grey (WPSD-G) із лінійки Ultra Compact Line італійського виробника Garlando S.p.A. призначена для спортивної ходьби та бігу в домашніх умовах. Модель оснащена алюмінієвою рамою та транспортувальними роликами, а також запатентованою системою подвійного складання Double Fold, що дозволяє зберігати її навіть в шафі. Бігова доріжка проста в управлінні, має сучасний елегантний дизайн та гарні технічні характеристики. Тренажер розрахований на максимальне навантаження до 100 кг і дозволяє розвивати швидкість від 0,5 до 6 км/год. Бігове полотно розміром 120 х 43 см достатнє для тренування користувачам зростом до 190 см. Бігова доріжка Toorx Treadmill WalkingPad Mineral Grey (WPSD-G) має пульт дистанційного керування з LCD-дисплеєм, де ви можете переглядати інформацію про швидкість, дистанцію, час і кроки, а також вбудований Bluetooth для інтеграції з WalkingPad App.
Два режими тренування: Manual - ви можете керувати WalkingPad вручну за допомогою пульта дистанційного керування; Automatic - система адаптивного контролю швидкості розпізнає різні положення ніг і зміни пози, WalkingPad негайно адаптується за допомогою прискорення, уповільнення або постійної стабільної швидкості.
Особливості:
- Мінімальна швидкість - 0,5 км/год (крок - 0,5 км/год).
- Запатентована система подвійного складання Double Fold.
- Пульт дистанційного керування швидкістю.
- LCD-дисплей на пульті дистанційного керування.
- Кнопка Start/Stop на пульті дистанційного керування.
- Товщина в складеному вигляді всього 12,9 см.
- Bluetooth для інтеграції з WalkingPad App.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 28 кг |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 929879 |
| Вес в упаковке | 31 кг |
| Габариты упаковки | 90 x 64 x 19,5 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дисплей | LCD (на пульте дистанционного управления) |
| Дополнительные характеристики | Bluetooth для интеграции с WalkingPad App<br />_x000D_ Сложная конструкция<br />_x000D_ Толщина бегового полотна - 1,4 мм |
| Изменение углов наклона | Нет |
| Класс | Домашние |
| Кострукция | Портативные<br />_x000D_ Сложные |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Максимальная скорость | 6 км/ч |
| Мощность двигателя | 1 л.с. |
| Особенности | Амортизация<br />_x000D_ Транспортировочные ролики |
| Пиковая мощность | 2 л.с. |
| Показание дисплея | Дистанция<br />_x000D_ Шаги<br />_x000D_ Время<br />_x000D_ Скорость |
| Программы | Нет |
| Размер бегового полотна | 120 х 43 см |
| Размеры в рабочем виде | 143,2 x 54,7 x 12,9 см |
| Размеры в сложенном виде | 82,2 x 54,7 x 12,9 см |
| Регулировка угла наклона | Нет |
| Система амортизации | Слой EVA материала с амортизирующим эффектом |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Электрические |
| Штрихкод | 8029975998763 |
- Цена: 34 999 ₴









