
Сайкл-тренажер Toorx Indoor Cycle SRX 9500 (SRX-9500)
- Немає в наявності
- Код: OT_930568
69 999 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Сайкл-тренажер Toorx Indoor Cycle SRX 9500 (SRX-9500) із лінійки Full Commercial італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для інтенсивного кардіотренування в спортивних залах. Тренажер має колодкову гальмівну систему з ручним безступінчатим регулюванням навантаження. Важкий 24-кілограмовий маховик разом із ремінним приводом забезпечують безшумність роботи тренажера та достатнє навантаження навіть для підготовлених спортсменів. Спін байк розрахований на вагу до 150 кг і підійде для користувачів зростом до 2 м. Спортивне сидіння та кермо регулюються по висоті та в горизонтальній площині, забезпечуючи індивідуальне налаштування. Транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють вільно переміщати його в приміщенні.
Особливості:
- Колодкова гальмівна система з ручним безступінчатим регулюванням навантаження.
- Масивний маховик вагою 24 кг.
- Ремінний привод для безшумної роботи тренажера.
- Кнопка гальма для екстреної зупинки.
- Напівконтактні педалі Shimano SPD дозволяють використовувати спеціальне веловзуття.
- Сучасний комп'ютер із необхідним набором функцій (купується окремо).
- Нагрудний кардіодатчик для бездротового вимірювання пульсу (купується окремо).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 65 кг |
| Вага маховика | 24 кг |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Професійне |
| Система навантаження | Механічна |
| Функции компьютера | Частота пульсу |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 51 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 71 кг |
| Габарити паковання | 116 x 26 x 88 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Дисплей | LCD (опціонально) |
| Код виробника товару (MPN) | SRX-9500 |
| Кількість тренувальних програм | Немає |
| Кількість рівнів навантаження | Безступенева система |
| Конструкція | Вертикальні |
| Особливості | Вимірювання пульсу<br/>_x000D_ Компенсатори нерівності підлоги<br/>_x000D_ Підставка для аксесуарів<br/>_x000D_транспортувальні ролики<br/>_x000D_ Тримач для пляшки |
| Живлення тренажера | Батарейки |
| Показання дисплея | Дистанція<br />_x000D_Колорії<br />_x000D_Поворотай за хвилину<br />_x000D_ Пульс<br />_x000D_ Час<br />_x000D_ Швидкість |
| Програми | Немає |
| Розділ | Велотренажери |
| Регулювання | Кермо<br/>_x000D_ Сидіння |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Транспортувальні ролики | Да |
- Ціна: 69 999 ₴









