
Горизонтальный велотренажер реабилитационный Toorx Recumbent Bike BRXR Multifit (BRX-RMULTIFIT)
- Готово к отправке
- Код: OT_930572
47 000 ₴
43 209 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Горизонтальний велотренажер реабілітаційний Toorx Recumbent Bike BRXR Multifit (BRX-RMULTIFIT) із преміальної лінійки Chrono Line від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для комфортного кардіотренування в домашніх умовах. Дана модель не має собі рівних на ринку, оскільки оснащена рухомими важелями, синхронізованими з педалями, а також зручними кнопками для регулювання рівнями навантаження, що гарантують можливість тренування верхніх кінцівок разом із нижніми. Сидіння велотренажера регулюється в горизонтальній площині, а також повертається на 90 градусів праворуч або ліворуч, що забезпечує легкий доступ для людей із обмеженою рухливістю. 14-кілограмовий маховик створює чудову плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби та мінімізуючи ризик отримання травми в процесі занять. Велотренажер розрахований на вагу користувача до 120 кг і має зручну спинку з дихаючої сітки для більшого комфорту. Вбудований приймач для бездротового датчика вимірювання пульсу буде доречним під час тренування по одній із чотирьох пульсозалежних програм. Консоль тренажера має підставку для смартфона/планшета та підтримує Bluetooth для інтеграції з популярними програмами Kinomap і Zwift, які перетворять монотонне тренування в захоплюючий процес. Транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють переміщати його по кімнаті.
Особливості:
- Магнітна гальмівна система з комп'ютерним регулюванням навантаження.
- Масивний маховик вагою 14 кг забезпечує чудову плавність ходу.
- Консоль має РК-дисплей із багатобарвним підсвічуванням, підставку для смартфона/планшета.
- 21 програма та 16 рівнів навантаження для повноцінного кардіотренування.
- Bluetooth для інтеграції з Kinomap і Zwift.
Завантажте додаток Kinomap, увімкніть свій пристрій, і Вам буде доступно 300 000 км геолокалізованих відео, зареєстрованих по всьому світу. Киньте виклик своїм друзям, змагайтеся з іншими користувачами або тренуйтеся наодинці, щоб побити свої рекорди. Завдяки більш ніж 15 новим функціям, додаток для тренувань має зовсім новий вигляд, який відповідає потребам користувача, включаючи кадри з реального життя для тренувань у приміщенні. Додаток Kinomap також включає навчальний відеоконтент, абсолютно новий ігровий процес через публічні та приватні перегони. Ніколи ще тренування не було таким захоплюючим: швидкість відео синхронізується з ритмом Вашого руху. Ви готові розпочати Досліджуйте кожен куточок світу, обмінюйтесь коментарями у соціальних мережах та порівнюйте свої результати.
Завантажте Zwift - безкоштовний додаток для бігу та тренувань із Вашою спільнотою. Тренуйтесь весело разом зі світовою спільнотою крізь захоплюючі локації, тренуйтеся вдень і вночі, в дощ чи спеку, з будь-якої точки світу абсолютно безкоштовно. Наші елітні тренери створюють вправи, щоб зробити Вас спортсменом, яким Ви хочете стати. Програми підбираються відповідно до рівня Вашої фізичної підготовки, і їх легко виконувати, що полегшує тренування та робить його веселим. Незалежно від того, чи готуєтеся Ви до забігу на 5 кілометрів, напівмарафону чи тріатлону, Ваші потреби в тренуваннях будуть враховані. Займайтесь самостійно або приєднуйтесь до групових тренувань і досліджуйте показники після бігу, щоб провести свій найкращий сезон. Біг зі спортсменами по всьому світу є основою Zwift. Вибирайте між сотнями подій - від веселих групових забігів до напружених перегонів із справжніми призами. Знайдіть своїх друзів і бігайте з ними в режимі реального часу, підключившись до програм сторонніх розробників, таких як Strava та Garmin Connect. Спільнота Zwift підтримує Вашу мотивацію тримати темп і фінішувати якнайкраще.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 48 кг |
| Вес маховика | 14 кг |
| Количество тренировочных программ | 10 - 25 |
| Количество уровней нагрузки | 11 - 25 |
| Максимальный вес пользователя | 120 кг |
| Назначение | Профессиональное |
| Система нагрузки | Магнитная |
| Функции компьютера | Частота пульса |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 75 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты упаковки | 144 x 25,5 x 80,5 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дисплей | LCD |
| Дополнительные характеристики | Bluetooth для интеграции с Kinomap и Zwift<br />_x000D_ Встроенный приемник для беспроводного нагрудного кардиодатчика<br />_x000D_ Сидение с регулировкой по горизонтали<br />_x000D_ Спинка сиденья из дышащей сетки<br />_x0 |
| Код производителя товара (MPN) | BRX-RMULTIFIT |
| Конструкция | Горизонтальные со спинкой |
| Особенности | Измерение пульса<br />_x000D_ Компенсаторы неровности пола<br />_x000D_ Подставка для аксессуаров<br />_x000D_ Транспортировочные ролики |
| Питание тренажера | Сеть |
| Показание дисплея | Время<br />_x000D_ Скорость<br />_x000D_ Дистанция<br />_x000D_ Калории<br />_x000D_ Пульс<br />_x000D_ Вращайся за минуту<br />_x000D_ Нагрузка в Ватах |
| Программы | Ручная программа - 1<br />_x000D_ Установленные программы - 10<br />_x000D_ Пульсозависимые программы - 4<br />_x000D_ Индивидуальные программы - 4<br />_x000D_ Программа контроля нагрузки в Ватах - 1<br />_x0 восстановление пульса - 1 |
| Раздел | Велотренажеры |
| Регулировка | Сидения |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Транспортировочные ролики | Да |
- Цена: 43 209 ₴









