
Мультистанция Toorx Multifunction Station MSX 70 (MSX-70)
- Готово к отправке
- Код: OT_930472
63 000 ₴
58 349 ₴
-7%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мультистанція Toorx Multifunction Station MSX 70 (MSX-70) - універсальний багатофункціональний силовий тренажер для дому, за допомогою якого ви зможете підтримувати своє тіло в належній формі. Завдяки продуманій конструкції та комплектації додатковими пристосуваннями, на тренажері можливо виконувати багато різних силових вправ на всі групи м'язів. Дана модель має 102-кілограмовий набірний ваговий стек для максимального рівня навантаження. Безперечна перевага фітнес-станції - її компактні розміри, що дозволяють користуватися тренажером навіть в умовах міської квартири.
Особливості:
- Вага стека - 102 кг із кроком 6,8 кг.
- Комбінований жим від грудей, батерфляй і тяга сидячи з упором грудей.
- Верхній блок для тяги за допомогою широкої ручки.
- Нижній блок для тягових вправ за допомогою прямої ручки.
- Розгинач для ніг із поролоновими валиками з покриттям із екошкіри.
- Розгинач для ніг регулюється в 3-х положеннях (по горизонталі).
- Сидіння регулюється в 2-х положеннях (по вертикалі).
- Спинка регулюється в 6-х положеннях (по горизонталі).
- Основа сидіння та спинки - поролон високої щільності з покриттям із екошкіри.
- Рама зі сталевої квадратної труби 65x65 мм.
- Порошкове фарбування рами стійке до подряпин.
- Сталеві троси із поліуретановим покриттям.
- Шківи із шарикопідшипниками.
- Захист вантажного блоку для додаткової безпеки.
- В комплекті широка ручка для тяги, пряма ручка для тяги, вузька ручка для тяги, лямка для ноги.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 170 кг |
| Максимальный вес пользователя | 135 кг |
| Система нагрузки | Блочная |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 122.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 185 кг |
| Вид | Мультистанция |
| Габариты упаковки | Коробка 1 - 194 x 52 x 19 см<br />_x000D_ Коробка 2 - 53 x 44 x 18,5 см<br />_x000D_ Коробка 3 - 180 x 28 x 22,5 см<br />_x000D_ ,5 x 29 x 19,5 см<br />_x000D_ Коробка 5 - 49,5 x 29 x 19,5 см<br />_x000D_ Коробка 6 - 49,5 x 29 x 19,5 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дополнительные характеристики | Размеры сиденья – 37 x 33 x 6,5 см<br />_x000D_ Размеры спинки – 68 x 33 x 6 см |
| Класс | Домашние |
| Код производителя товара (MPN) | MSX-70 |
| Название | Мультистанция Toorx Multifunction Station MSX 70 (MSX-70) |
| Назначение | Многофункциональные |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 58 349 ₴









