
Теннисный стол Garlando Premium Outdoor 6 mm Grey (C-570E)
- В наличии
- Код: OT_930628
52 000 ₴
49 989 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Garlando Premium Outdoor 6 mm Grey (C-570E) - всепогодний тенісний стіл, призначений для гри в настільний теніс як на вулиці, так і в закритих приміщеннях. Ігрова поверхня виконана з меламінових плит товщиною 6 мм із металевою крайкою по периметру. Модель надзвичайно стійка, завдяки конструкції з ніжками з металевих трубок 50х30 мм і горизонтальним з’єднувальним планкам. Чотири здвоєні транспортувальні колеса діаметром 128 мм обертаються на 360°, що суттєво полегшує переміщення столу за потреби. Тенісний стіл оснащений сіткою та тримачем для ракеток і м'ячів. Компактний пристрій автоматичного закривання мінімізує обтяження після того, як настільний стіл складено, а система ECS дозволяє розблокувати стільниці одним рухом максимально швидко та безпечно. Складана конструкція з автоматичною системою блокування забезпечує зручне зберігання столу в домашніх умовах. Піднявши одну з половинок стільниці, тенісний стіл можна використовувати як для одиночних тренувань, так і для гри людьми з обмеженими можливостями. Стільниця забезпечує хороший відскік м'яча, а покриття антивідблиску дозволяє грати довше, не напружуючи очей. Тенісний стіл Garlando Premium Outdoor 6 mm Grey (C-570E) відповідає Європейським стандартам безпеки EN 14468-1/2, рекомендований для інтенсивного використання в школах і клубах.
Особливості:
- Всепогодний тенісний стіл для вулиці та приміщень, складаний, з автоматичним блокуванням, офіційних розмірів ITTF, рекомендований для інтенсивного використання в школах і клубах.
- Система розблокування ECS за допомогою ручки, розташованої під стільницею.
- Ніжки з металевих трубок 50х30 мм із порошковим фарбуванням.
- Ніжки мають компенсатори нерівності підлоги для використання тенісного столу на нерівній поверхні.
- Ігрова поверхня з меламінових плит товщиною 6 мм із покриттям антивідблиску.
- Чотири здвоєні колеса Ø128 мм обертаються на 360°, полегшуючи переміщення столу в складеному вигляді.
- Сітка з кріпленням йде в комплекті, не потрібно її знімати перед складанням столу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Страна производитель | Италия |
| Материал столешницы | меламин |
| Применение | уличные |
| Толщина столешницы | 6 мм |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 70 |
| Вес в упаковке | 75,5 кг |
| Вид | Столы |
| Габариты упаковки | 158 x 13,5 x 142 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дополнительные характеристики | Размеры в сложенном виде (с сеткой): 152,5 x 69,5 x 155 см |
| Класс | Тренировочные |
| Комплект поставки | Стол<br />_x000D_ Сетка |
| Конструкция | Сложно |
| Название | Теннисный стол Garlando Premium Outdoor 6 mm Grey (C-570E) |
| Особенности | Сетка в комплекте;Наличие колесиков |
| Размер | 274 x 152,5 x 76 см |
| Регулируемое натяжение сетки | Да |
| Старая цена | 42998 |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Германия |
| Тип крепления сетки | Быстрое крепление |
| Цвет сетки | Черный |
- Цена: 49 989 ₴









