
Тенісний стіл Garlando Training Indoor 16 mm Green (C-112I)
- Немає в наявності
- Код: OT_929512
13 999 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Тенісний стіл Garlando Training Indoor 16 mm Green (C-112I) призначений для гри в настільний теніс у закритих приміщеннях. Ігрова поверхня виконана з високоякісного ДСП товщиною 16 мм із меламіновим покриттям. Каркас та ніжки виготовлені з металевих трубок діаметром 25 мм із порошковим фарбуванням. Чотири здвоєні транспортувальні колеса діаметром 125 мм, два з яких обертаються на 360°, суттєво полегшують переміщення столу за потреби. Тенісний стіл оснащений сіткою та тримачем для ракеток і м'ячів. Складана конструкція з автоматичною системою блокування забезпечує зручне зберігання столу в домашніх умовах. Піднявши одну з половинок стільниці, тенісний стіл можна використовувати як для одиночних тренувань, так і для гри людьми з обмеженими можливостями. Стільниця забезпечує хороший відскік м'яча, а покриття антивідблиску дозволяє грати довше, не напружуючи очей. Тенісний стіл Garlando Training Indoor 16 mm Green (C-112I) відповідає Європейським стандартам безпеки EN 14468-1/2.
Особливості:
- Тенісний стіл для приміщень, складаний, з автоматичним блокуванням, офіційних розмірів ITTF, ідеально підходить для домашнього використання.
- Каркас та ніжки з металевих трубок Ø25 мм із порошковим фарбуванням. Тримачі для ракеток та м'ячів йдуть у комплекті.
- Ігрова поверхня з ДСП високої щільності товщиною 16 мм із покриттям антивідблиску.
- Чотири здвоєні колеса Ø125 мм, два з яких обертаються на 360°, полегшують переміщення столу в складеному вигляді.
- Сітка з кріпленням йде в комплекті, не потрібно її знімати перед складанням столу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Застосування | для закритих приміщень |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 57 |
| Вага в пакованні | 62,5 кг |
| Тип | Столи |
| Габарити паковання | 158 x 10 x 142 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | Розміри в складеному вигляді (з сіткою): 184 x 66,5 x 187 см<br/>_x000D_ Розміри в складеному вигляді (без сітки): 152,5 x 66,5 x 187 см |
| Клас | Аматорські |
| Комплект постачання | Стіл<br/>_x000D_ Сітка |
| Конструкція | Складно |
| Назва | Тенісний стіл Garlando Training Indoor 16 mm Green (C-112I) |
| Особливості | Сітка в комплекті; Наявність коліщаток |
| Розмір | 274 x 152,5 x 76 см |
| Регульоване натягування сітки | Да |
| Стара ціна | 17367 |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Германия |
| Тип кріплення сітки | Швидке кріплення |
| Колір сітки | Чорний |
- Ціна: 13 999 ₴



