
Теннисный стол Garlando Progress Indoor 16 mm Blue (C-163I)
- В наличии
- Код: OT_929515
18 300 ₴
17 509 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Тенісний стіл Garlando Progress Indoor 16 mm Blue (C-163I) призначений для гри в настільний теніс у закритих приміщеннях. Ігрова поверхня виконана з високоякісного ДСП товщиною 16 мм із меламіновим покриттям. Каркас та ніжки виготовлені з металевих трубок діаметром 25 мм із порошковим фарбуванням. Чотири здвоєні транспортувальні колеса діаметром 125 мм обертаються на 360°, що суттєво полегшує переміщення столу за потреби. Тенісний стіл оснащений сіткою та місцями для зберігання м'ячів. Складана конструкція з автоматичною системою блокування забезпечує компактне зберігання столу в домашніх умовах. Піднявши одну з половинок стільниці, тенісний стіл можна використовувати як для одиночних тренувань, так і для гри людьми з обмеженими можливостями. Стільниця забезпечує хороший відскік м'яча, а покриття антивідблиску дозволяє грати довше, не напружуючи очей. Тенісний стіл Garlando Progress Indoor 16 mm Blue (C-163I) відповідає Європейським стандартам безпеки EN 14468-1/2.
Особливості:
- Тенісний стіл для приміщень, складаний, з автоматичним блокуванням для компактного зберігання, офіційних розмірів ITTF, ідеально підходить для домашнього використання.
- Каркас та ніжки з металевих трубок Ø25 мм із порошковим фарбуванням.
- Ігрова поверхня з ДСП високої щільності товщиною 16 мм із покриттям антивідблиску.
- Чотири здвоєні колеса Ø125 мм обертаються на 360°, полегшуючи переміщення столу в складеному вигляді.
- Сітка з кріпленням йде в комплекті, не потрібно її знімати перед складанням столу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Страна производитель | Италия |
| Материал столешницы | ДСП |
| Применение | для закрытых помещений |
| Толщина столешницы | 16 мм |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 57.5 |
| Вес в упаковке | 63 кг |
| Вид | Столы |
| Габариты упаковки | 158 x 10 x 142 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дополнительные характеристики | Размеры в сложенном виде (с сеткой): 184 x 69 x 163 см<br />_x000D_ Размеры в сложенном виде (без сетки): 152,5 x 69 x 163 см |
| Класс | Любительские |
| Комплект поставки | Стол<br />_x000D_ Сетка |
| Конструкция | Сложно |
| Название | Теннисный стол Garlando Progress Indoor 16 mm Blue (C-163I) |
| Особенности | Сетка в комплекте;Наличие колесиков |
| Размер | 274 x 152,5 x 76 см |
| Регулируемое натяжение сетки | Да |
| Старая цена | 15499 |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Германия |
| Тип крепления сетки | Быстрое крепление |
| Цвет сетки | Черный |
- Цена: 17 509 ₴



