
Теннисный стол Garlando Junior 12 mm Blue (C-21)
- Нет в наличии
- Код: OT_930618
6 230 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тенісний стіл Garlando Junior 12 mm Blue (C-21) розроблений для найменших гравців і призначений для гри в настільний теніс у закритих приміщеннях. Ігрова поверхня виконана з високоякісного МДФ товщиною 12 мм із меламіновим покриттям, стійким до подряпин і ударів. Ніжки виготовлені з металевих трубок діаметром 25 мм із порошковим фарбуванням. Тенісний стіл оснащений сіткою, а складана конструкція сприяє зручному зберіганню в домашніх умовах. Стільниця забезпечує хороший відскік м'яча, а покриття антивідблиску дозволяє грати довше, не напружуючи очей.
Особливості:
- Тенісний стіл для приміщень зі складаними ніжками, ідеально підходить для домашнього використання.
- Ніжки з металевих трубок Ø25 мм із порошковим фарбуванням.
- Ігрова поверхня з МДФ високої щільності товщиною 12 мм із покриттям антивідблиску.
- Сітка з кріпленням йде в комплекті.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Страна производитель | Италия |
| Материал столешницы | МДФ |
| Особенности | Сетка в комплекте |
| Применение | для закрытых помещений |
| Толщина столешницы | 12 мм |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 15 |
| Вес в упаковке | 16 кг |
| Вид | Столы |
| Габариты упаковки | 143 x 5 x 82 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Класс | Любительские |
| Комплект поставки | Стол<br />_x000D_ Сетка |
| Конструкция | Сложно |
| Название | Теннисный стол Garlando Junior 12 mm Blue (C-21) |
| Размер | 136 x 75 x 65 см |
| Регулируемое натяжение сетки | Да |
| Старая цена | 6893 |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип крепления сетки | Быстрое крепление |
| Цвет сетки | Зеленый |
- Цена: 6 230 ₴






