
Теннисный стол Joola Aluterna Blue (11650)
- Нет в наличии
- Код: OT_930775
42 000 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Всепогодний стіл для настільного тенісу Joola Aluterna встановлює стандарт першокласної гри на відкритому повітрі. Завдяки стійкості до атмосферних впливів та інноваційним функціям цей стіл забезпечує винятковий досвід гри в настільний теніс просто неба. У комплект входять сітка та затискний механізм.
Торгова марка Joola один із найстаріших виробників у світі настільного тенісу. Заснована в Німеччині в 1952 році як виробник столів для настільного тенісу. На сьогоднішній час фірма випускає весь спектр тенісного обладнання, від ракеток до тенісних тренажерів. ТМ JOOLA є спонсором найбільших турнірів у світі, включаючи Олімпійські ігри, Чемпіонати світу та USA NTTC.
Особливості:
-
Тенісний стіл офіційних розмірів ITTF (Міжнародна федерація настільного тенісу).
-
Стійкий до атмосферних впливів - алюмінієва композитна поверхня товщиною 6 мм забезпечує стійкість до любих погодних умов.
-
Міцний та довговічний - Каркас тенісного стола Joola Aluterna виготовлений з металевого профілю шириною 50-мм, який забезпечує додаткову жорсткість ігрової поверхні під час інтенсивних матчів. Ця міцна конструкція гарантує довговічність, забезпечуючи тривале задоволення.
- Покриття антивідблиску - спеціальне покриття поверхні столу, віддзеркалює менше сонячного світла в порівнянні зі стандартною стільницею.
-
Режим для одного гравця - адаптуйтеся до вашої гри завдяки двом окремим складаним половинкам, які переводять тенісний стіл в одиночний режим гри, це забезпечує можливість тренування без спаринг-партнера. Насолоджуйтеся гнучкістю тренувань у своєму власному темпі.
- Стабільність ігрової поверхні - Ніжки, що регулюються по висоті, забезпечують стабільну рівну ігрову поверхню, а фіксатори на колесах утримують тенісний стіл Joola Aluterna на місці.
- Легке транспортування Транспортуйте тенісний стіл за допомогою 4-х подвійних коліщаток з фіксаторами на кожній половині стола. Колеса з гумовим покриттям забезпечують стабільність і покращують мобільність, дозволяючи швидко позиціювати стіл.
- Економія простору для зберігання - інноваційний механізм складання з подвійною системою блокування (double anti-tip device), що запобігає перекиданню, дозволяє легко складати дві окремі половини столу, заощаджуючи цінний простір.
- Швидке і просте налаштування - Витрачайте більше часу на гру та менше на збирання. Тенісний стіл для приміщень поставляється на 95% попередньо зібраним, що дозволяє встановити його за 15 хвилин. Насолоджуйтеся швидким і простим процесом встановлення.
- Відповідає європейським стандартам (EN 14468-1B) для шкіл і спортивних клубів.
- У комплект постачання входить сітка для настільного тенісу з практичним затискним механізмом.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Joola |
| Страна производитель | Германия |
| Материал столешницы | Алюминиевый композит |
| Особенности | Наличие колесиков |
| Применение | уличные |
| Толщина столешницы | 6 мм |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 67.5 |
| Вес в упаковке | 87,5 кг |
| Вид | Столы |
| Габариты упаковки | 15 х 145 х 160 см |
| Гаранийный срок | 24 мес |
| Класс | **** Для продвинутых игроков |
| Комплект поставки | Стол<br />_x000D_ Сетка |
| Конструкция | Сложно |
| Материал сетки | Нейлон |
| Название | Теннисный стол Joola Aluterna Blue (11650) |
| Размер | 274 x 152,5 x 76 см |
| Регулируемое натяжение сетки | Да |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип крепления сетки | Винтовой крепеж |
| Цвет сетки | Черный |
- Цена: 42 000 ₴





