
Теннисный стол Joola Mini Blue (19100)
- Готово к отправке
- Код: OT_930776
5 200 ₴
5 039 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тенісний стіл Joola Mini - це дуже весело. Стіл у мініформаті можна легко встановити будь-де та будь-коли. Стіл має механізм складання, тому його можна легко переносити.
У комплект постачання входить сітка для настільного тенісу з практичним затискним механізмом.
Торгова марка Joola один із найстаріших виробників у світі настільного тенісу. Заснована в Німеччині в 1952 році як виробник столів для настільного тенісу. На сьогоднішній час фірма випускає весь спектр тенісного обладнання, від ракеток до тенісних тренажерів. ТМ JOOLA є спонсором найбільших турнірів у світі, включаючи Олімпійські ігри, Чемпіонати світу та USA NTTC.
Артикул товару: 930776| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Joola |
| Страна производитель | Германия |
| Материал столешницы | МДФ |
| Применение | для закрытых помещений |
| Толщина столешницы | 5 мм |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.48 |
| Вес в упаковке | 9 кг |
| Вид | Столы |
| Габариты упаковки | 5,5 х 49 х 94 см |
| Гаранийный срок | 24 мес |
| Класс | Любительские |
| Комплект поставки | Стол<br />_x000D_ Сетка |
| Конструкция | Сложно |
| Материал сетки | Нейлон |
| Название | Теннисный стол Joola Mini Blue (19100) |
| Размер | 90 х 45 х 76 см |
| Регулируемое натяжение сетки | Да |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип крепления сетки | Винтовой крепеж |
| Цвет сетки | Черный |
- Цена: 5 039 ₴

