
Тенісний стіл Joola Duomat Pro ITTF Blue (11512)
- Немає в наявності
- Код: OT_930780
46 000 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Розкладний стіл для настільного тенісу Joola Duomat Pro для закритих приміщень — це найкращий вибір для використання в міжнародних, клубних і спортивних центрах. Він забезпечує першокласну довговічність і функціональність завдяки 25-міліметровій протиковзкій поверхні для рівномірного та справжнього відскоку, ефективній 8-колісній системі та міцній сталевій рамі. Схвалений ITTF і відповідає нормам безпеки, цей стіл гарантує чудовий досвід гри. Вибирайте з яскравих зелених або синіх кольорів і доповнюйте свій стиль неперевершеною якістю.
Торгова марка Joola один із найстаріших виробників у світі настільного тенісу. Заснована в Німеччині в 1952 році як виробник столів для настільного тенісу. На сьогоднішній час фірма випускає весь спектр тенісного обладнання, від ракеток до тенісних тренажерів. ТМ JOOLA є спонсором найбільших турнірів у світі, включаючи Олімпійські ігри, Чемпіонати світу та USA NTTC.
Особливості:
-
Тенісний стіл схвалений для гри на офіційних змаганнях Міжнародною федерацією настільного тенісу (ITTF).
-
Ігрова поверхня для швидкісної гри - Відчуйте захоплюючу гру з поверхнею столу товщиною 25 мм зі спеціальної деревини із покриттям антивідблиску. Стіл для настільного тенісу Joola Duomat Pro Indoor забезпечує рівномірний відскок м'яча, підвищуючи вашу загальну ефективність гри. Ідеально підходить для клубів з інтенсивним використанням.
- Міцний та довговічний - Каркас тенісного стола Joola Duomat Pro виготовлений з металевого профілю шириною 50-мм, який забезпечує додаткову жорсткість ігрової поверхні під час інтенсивних матчів. Ця міцна конструкція гарантує довговічність, забезпечуючи тривале задоволення.
- Режим для одного гравця - адаптуйтеся до вашої гри завдяки двом окремим складаним половинкам, які переводять тенісний стіл Joola Duomat Pro в одиночний режим гри, це забезпечує можливість тренування без спаринг-партнера. Насолоджуйтеся гнучкістю тренувань у своєму власному темпі.
- Стабільність ігрової поверхні - Ніжки, що регулюються по висоті, забезпечують стабільну та рівну ігрову поверхню.
- Легке транспортування Транспортуйте тенісний стіл Joola Duomat Pro за допомогою 4-х коліщаток з фіксаторами на кожній половині стола. Колеса з гумовим покриттям забезпечують стабільність і покращують мобільність, дозволяючи швидко позиціювати стіл.
- Економія простору для зберігання - інноваційний механізм складання з подвійною системою блокування (double anti-tip device), що запобігає перекиданню, дозволяє легко складати дві окремі половини столу, заощаджуючи цінний простір.
- Швидке та безпроблемне налаштування - Витрачайте більше часу на гру та менше на збирання. Тенісний стіл Joola Duomat Pro для приміщень поставляється на 95% попередньо зібраним, що дозволяє встановити його за 15 хвилин. Насолоджуйтеся швидким і простим процесом встановлення.
- Відповідає європейським стандартам (EN 14468-1B) для шкіл і спортивних клубів.
- У комплект постачання не входить сітка для настільного тенісу, що дозволяє індивідуально підібрати аксесуари найвищого рівня.
Артикул товару: 930780
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Joola |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Особливості | Наявність коліщаток |
| Застосування | для закритих приміщень |
| Товщина стільниці | 25 мм |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 108.5 |
| Вага в пакованні | 119,5 кг |
| Тип | Столи |
| Габарити паковання | 10 х 157 х 140 см |
| Гаранійний термін | 24 міс |
| Клас | ****** Для професіоналів |
| Комплект постачання | Стіл |
| Конструкція | Складно |
| Назва | Тенісний стіл Joola Duomat Pro ITTF Blue (11512) |
| Розмір | 274 x 152,5 x 76 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Германия |
- Ціна: 46 000 ₴





