
Аэрохоккей Garlando Stratos (STRATOS)
- Нет в наличии
- Код: OT_930565
53 000 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Аерохокей Garlando Stratos (STRATOS) - модель професійного розміру, призначена для активного відпочинку всієї родини. Вдале поєднання чорного та сірого кольорів створює візуальний ефект надзвичайної елегантності. Ігрова поверхня з красивими геометричними малюнками підходить для швидких, динамічних змагань, розвиваючи концентрацію уваги гравців, а також швидкість і координацію рухів. Завдяки своїй міцній і стійкій конструкції аерохокей Garlando Stratos (STRATOS) придатний для колективного використання.
Особливості:
- Ігрове поле із ламінованого МДФ товщиною 16 мм для тривалого використання.
- Борти покриті матеріалом проти ударів і подряпин. Заокруглені кути, покриті чорним ПВХ із алюмінієвими вставками, а також відсутність гострих країв підвищують безпеку столу.
- Чотири міцні опорні ніжки із МДФ товщиною 16 мм та покриттям із чорного ламінованого ПВХ забезпечують стійкість ігрової поверхні.
- Компенсатори нерівності підлоги забезпечують ідеально рівне ігрове поле на нерівній поверхні.
- Внутрішні частини бортів мають алюмінієве покриття із протиударним ефектом.
- Ігрова поверхня із МДФ товщиною 3 мм, стійка до подряпин і ударів, проста в обслуговуванні та чищенні.
- Ігрова поверхня має кілька невеликих отворів для передачі повітряного потоку від вентилятора. Повітря виходить під постійним тиском, створюючи однорідну повітряну подушку.
- Потужний вентилятор під ігровим полем із живленням від електромережі та кнопкою On/Off для вмикання та вимикання.
- Швидке та легке вилучення шайби після гола через відсіки за воротами.
- 4 біти та 4 шайби в комплекті.
- Наочний підрахунок голів реалізований за допомогою табло з електронним лічильником.
- Електронний лічильник видає звук кожного разу, коли забивається гол.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 930565 |
| Вес | 100 |
| Вес в упаковке | 110 кг |
| Вид | Аэрохоккей |
| Возраст | С 10 лет |
| Габариты упаковки | 220 x 127 x 30 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Количество игроков | 2-4 |
| Комплектация | Игровое поле<br />_x000D_ Электронный счетчик очков<br />_x000D_ 4 бита<br />_x000D_ 4 шайбы |
| Название | Аэрохоккей Garlando Stratos (STRATOS) |
| Особенности | Компенсаторы неровности полов |
| РАЗМЕРЫ | 213,5 x 122 x 81 см |
| Раздел | Спортивные настольные игры |
| Размеры игрового поля | 193 x 102 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Цена | 45999 |
| Штрихкод | 8029975755045 |
- Цена: 53 000 ₴






