
Аэрохоккей Garlando Zodiac (ZODIAC)
- В наличии
- Код: OT_930564
24 000 ₴
21 849 ₴
-9%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Аерохокей Garlando Zodiac (ZODIAC) призначений для активного відпочинку всієї родини. Округлий профіль без гострих країв підкреслюється опуклими ніжками, що надає даній моделі оригінального та привабливого зовнішнього вигляду. Акуратна комбінація чорного кольору та алюмінію покриває дуже міцну та стабільну структуру, що робить цей стіл придатним для колективного використання. Ігрова поверхня з красивими геометричними малюнками підходить для швидких, динамічних змагань, розвиваючи концентрацію уваги гравців, а також швидкість і координацію рухів.
Особливості:
- Ігрове поле із ламінованого МДФ товщиною 18 мм для тривалого використання.
- Борти покриті матеріалом проти ударів і подряпин. Заокруглені кути, покриті чорним ПВХ із алюмінієвими вставками, а також відсутність гострих країв підвищують безпеку столу.
- Чотири випуклі опорні ніжки із МДФ товщиною 8 мм та покриттям із чорного ламінованого ПВХ забезпечують стійкість ігрової поверхні.
- Ніжки посилені поперечними панелями, що надають столу необхідну стійкість.
- Ігрова поверхня із МДФ товщиною 2,5 мм, стійка до подряпин і ударів, проста в обслуговуванні та чищенні.
- Ігрова поверхня має кілька невеликих отворів для передачі повітряного потоку від вентилятора. Повітря виходить під постійним тиском, створюючи однорідну повітряну подушку.
- Потужний вентилятор під ігровим полем із живленням від електромережі та кнопкою On/Off для вмикання та вимикання.
- Швидке та легке вилучення шайби після гола через відсіки за воротами.
- 4 біти та 4 шайби в комплекті.
- Наочний підрахунок голів реалізований за допомогою табло з електронним лічильником.
- Електронний лічильник видає звук кожного разу, коли забивається гол.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Страна производитель | Италия |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 46 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 930564 |
| Вес в упаковке | 50 кг |
| Вид | Аэрохоккей |
| Возраст | С 10 лет |
| Габариты упаковки | 188 x 97 x 15 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Количество игроков | 2-4 |
| Комплектация | Игровое поле<br />_x000D_ Электронный счетчик очков<br />_x000D_ 4 бита<br />_x000D_ 4 шайбы |
| Название | Аэрохоккей Garlando Zodiac (ZODIAC) |
| РАЗМЕРЫ | 182 x 91 x 79 см |
| Раздел | Спортивные настольные игры |
| Размеры игрового поля | 170 x 80 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Цена | 20499 |
| Штрихкод | 8029975755038 |
- Цена: 21 849 ₴
