
Баскетбольная стойка Garlando Memphis (BA-13)
- Готово к отправке
- Код: OT_929765
9 800 ₴
9 149 ₴
-7%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Баскетбольна стійка Garlando Memphis (BA-13) регулюється по висоті, призначена для розваг усієї родини. Модель ідеально підходить для використання як на вулиці, так і всередині приміщень.
Особливості:
- Вертикальна конструкція з регульованою висотою, зі сталевої телескопічної труби і армуючих кріплень, покрита порошковою фарбою чорного кольору.
- Щит привабливого дизайну, виконаний із міцного пластику з подвійними стінками та ребрами жорсткості.
- Сталеве кільце Ø45 см помаранчевого кольору з порошковим покриттям і поліпропіленовою сіткою для використання на вулиці.
- Основа з чорного формованого поліетилену, оснащена колесами спереду, її можна наповнити водою для забезпечення стійкості під час гри.
- Легко транспортується завдяки двом колесам, вставленим у основу.
- Відповідає європейському стандарту безпеки EN 71.
- Вага основи, заповненої водою - 64 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Стойка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 13,5 кг |
| Габариты упаковки | 70 x 23 x 99,5 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Материал кольца | Сталь |
| Материал сетки | Полипропилен |
| Материал труб | Сталь |
| Материал щита | Водостойкий полипропилен |
| Размер | Щит: 90 x 60 x 2 см<br />_x000D_ Основание: 90 x 60 x 15 см |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Цвет | Black/Orange |
- Цена: 9 149 ₴





