
Баскетбольная стойка Garlando Phoenix (BA-20)
- Нет в наличии
- Код: OT_929762
4 770 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Баскетбольна стійка Garlando Phoenix (BA-20) легко транспортується та призначена для дітей. Завдяки невеликій висоті ідеально підходить для використання як на вулиці, так і всередині приміщень.
Особливості:
- Вертикальна конструкція, що легко збирається та розбирається, з фіксованою висотою, зі сталевої труби Ø38 мм, покритої порошковою фарбою червоного кольору.
- Щит виконаний із міцного пластику товщиною 20 мм із подвійними стінками та ребрами жорсткості.
- Сталеве кільце Ø35,5 см червоного кольору з порошковим покриттям і поліпропіленовою сіткою для використання на вулиці.
- Основа з чорного формованого поліетилену, яку можна наповнити водою або піском для забезпечення стійкості під час гри.
- В комплект поставки входить м'яч Ø16 см і насос для його накачування.
- Основа трансформується в зручний компактний футляр для зберігання всіх комплектуючих.
- Відповідає європейському стандарту безпеки EN 71.
- Вага основи, заповненої водою - 19 кг
- Вага основи, заповненої піском - 25 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Стойка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 7 кг |
| Габариты упаковки | 67 x 46 x 13,5 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Материал кольца | Сталь |
| Материал сетки | Полипропилен |
| Материал труб | Сталь |
| Материал щита | Водостойкий полипропилен |
| Размер | Щит: 66 x 44,5 x 2 см<br />_x000D_ Основание: 66 x 46 x 11,5 см |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Цвет | Black/Red/White |
- Цена: 4 770 ₴




