
Баскетбольная стойка Garlando Tucson (BA-211)
- Готово к отправке
- Код: OT_929764
9 100 ₴
8 499 ₴
-7%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Баскетбольна стійка Garlando Tucson (BA-211) регулюється по висоті, призначена для розваг усієї родини. Модель ідеально підходить для використання як на вулиці, так і всередині приміщень.
Особливості:
- Вертикальна конструкція з регульованою висотою, зі сталевої телескопічної труби і армуючих кріплень, покрита порошковою фарбою червоного кольору.
- Щит виконаний із міцного пластику з подвійними стінками та ребрами жорсткості.
- Сталеве кільце Ø45 см червоного кольору з порошковим покриттям і поліпропіленовою сіткою для використання на вулиці.
- Основа з чорного формованого поліетилену, оснащена колесами спереду, її можна наповнити водою або піском для забезпечення стійкості під час гри.
- Легко транспортується завдяки двом колесам, вставленим у основу.
- Відповідає європейському стандарту безпеки EN 71.
- Вага основи, заповненої водою - 50 кг
- Вага основи, заповненої піском - 90 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Стойка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 18 кг |
| Габариты упаковки | 89 x 69 x 19 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Материал кольца | Сталь |
| Материал сетки | Полипропилен |
| Материал труб | Сталь |
| Материал щита | Водостойкий полипропилен |
| Размер | Щит: 81 x 53 x 2,35 см<br />_x000D_ Основание: 85 x 58 x 15 см |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Цвет | Black/Red/White |
- Цена: 8 499 ₴


