
Баскетбольная стойка Garlando San Jose (BA-23)
- Нет в наличии
- Код: OT_929767
14 910 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Баскетбольна стійка Garlando San Jose (BA-23) регулюється по висоті, призначена для дорослих гравців. Модель ідеально підходить для використання на вулиці.
Особливості:
- Вертикальна конструкція з регульованою висотою, зі сталевої телескопічної труби Ø75 мм і армуючих кріплень, покрита порошковою фарбою чорного кольору.
- Практичний і безпечний механізм фіксації стійки на потрібній висоті.
- Щит привабливого дизайну, виконаний із міцного пластику товщиною 33 мм із подвійними стінками, ребрами жорсткості та стабілізуючими металевими стрижнями.
- Сталеве кільце Ø45 см чорного кольору з порошковим покриттям і поліпропіленовою сіткою для використання на вулиці.
- Основа з чорного формованого поліетилену, оснащена колесами спереду, її можна наповнити водою або піском для забезпечення стійкості під час гри. Два дренажні отвори дозволяють легко наповнювати та спорожняти основу.
- Легко транспортується завдяки двом колесам, вставленим у основу.
- Відповідає європейському стандарту безпеки EN 71.
- Вага основи, заповненої водою - 110 кг
- Вага основи, заповненої піском - 140 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Стойка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 25,5 кг |
| Габариты упаковки | 117 x 80 x 24,5 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Материал кольца | Сталь |
| Материал сетки | Полипропилен |
| Материал труб | Сталь |
| Материал щита | Водостойкий полипропилен |
| Размер | Щит: 110 x 70 x 3,5 см<br />_x000D_ Основание: 110 x 76 x 21 см |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Цвет | Black/Red |
- Цена: 14 910 ₴




