
Баскетбольный щит Garlando Portland (BA-16)
- Нет в наличии
- Код: OT_930631
1 999 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Баскетбольний щит Garlando Portland (BA-16) призначений для активного відпочинку найменших любителів баскетболу. Завдяки складаному кошику, що заощаджує місце, і практичним гачкам для підвішування на дверях, він стане приємною розвагою навіть вдома. Щит також підходить для зовнішнього використання.
Особливості:
- Виконаний із пластику товщиною 20 мм із подвійними стінками та ребрами жорсткості.
- Оснащений металевими гачками на задній частині для кріплення на дверях.
- Щит зі сталевим кільцем Ø30 см червоного кольору з порошковим покриттям і поліпропіленовою сіткою з можливістю використання на вулиці.
- Відповідає європейському стандарту безпеки EN 71.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Щит |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 2,5 кг |
| Габариты упаковки | 72,5 x 46 x 7 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Материал кольца | Сталь |
| Материал сетки | Полипропилен |
| Материал труб | Сталь |
| Материал щита | Водостойкий полипропилен |
| Размер | 71 x 45 x 2 см |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Цвет | Black/Grey/Red |
- Цена: 1 999 ₴

