
Бильярдный стол Garlando Dallas Black (DALLAS)
- Нет в наличии
- Код: OT_930460
6 099 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Більярдний стіл Garlando Dallas Black (DALLAS) невеликий за розміром, із нанесеною розміткою та призначений для тих, хто має обмежений простір вдома. Модель ідеально підходить для використання дітьми та новачками, які хочуть почати грати в пул весело та невибагливо.
Особливості:
- Розміри ігрового поля - 110 x 55 см.
- Корпус із МДФ товщиною 15 мм із меламіновим покриттям чорного кольору прослужить багато років і збереже первісний вигляд.
- Опорні ніжки та поперечки із МДФ товщиною 12 мм із меламіновим покриттям чорного кольору.
- Опорні ніжки мають компенсатори нерівності підлоги для встановлення столу на нерівній поверхні.
- Ігрове поле із МДФ товщиною 12 мм покрите класичним зеленим сукном.
- Бортова гума із L-подібним профілем для правильного відскоку кулі.
- Лузи із сіткою для ручного вилучення кулі.
Комплектація:
- Комлект пронумерованих куль для пулу з білим битком діаметром 38 мм.
- Два дерев'яних киї довжиною 107 см.
- Трикутник.
- Дві крейди.
- Щітка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Материал плиты игрового поля | МДФ |
| Тип игры | Американский бильярд (Пул) |
| Цвет сукна | Черный |
| Материал изготовления | |
| Борт | МДФ |
| Каркас | МДФ |
| Габаритные размеры | |
| Вес стола | 20 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 21,2 кг |
| Возрастная категория | Детские |
| Габариты упаковки | 125 x 70 x 15 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Лузы | Сеть |
| Размеры стола | 120 х 65 х 79 см |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 6 099 ₴

