
Бильярдный стол Garlando Chicago 4 Grey Oak (CHICGR4)
- Нет в наличии
- Код: OT_930461
18 100 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Більярдний стіл Garlando Chicago 4 Grey Oak (CHICGR4) розміром чотири фути та призначений для тих, хто не має багато місця вдома. Модель ідеально підходить для використання новачками, які хочуть почати грати в пул на столі з елегантним дизайном і увагою до деталей.
Особливості:
- Розміри ігрового поля - 140 x 70 см.
- Міцний корпус із МДФ товщиною 15 мм із меламіновим покриттям кольору сірого дуба прослужить багато років і збереже первісний вигляд.
- Хромовані накладки на кутових лузах.
- Чорні опорні ніжки та поперечки кольору сірого дуба із МДФ товщиною 12 мм із меламіновим покриттям.
- Опорні ніжки мають компенсатори нерівності підлоги для встановлення столу на нерівній поверхні.
- Ігрове поле із МДФ товщиною 12 мм покрите якісною тканиною Taclon класичного зеленого кольору.
- Бортова гума із L-подібним профілем для правильного відскоку кулі.
- Лузи з відкритим кошиком для ручного вилучення кулі.
Комплектація:
- Комлект пронумерованих куль для пулу серії Standard із білим битком діаметром 48 мм.
- Два дерев'яних киї довжиною 122 см.
- Трикутник.
- Дві крейди.
- Щітка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Материал плиты игрового поля | МДФ |
| Тип игры | Американский бильярд (Пул) |
| Цвет сукна | Винный |
| Материал изготовления | |
| Борт | МДФ |
| Каркас | МДФ |
| Лузы | пластик |
| Габаритные размеры | |
| Вес стола | 48 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 58 кг |
| Вид сукна | Taclon |
| Возрастная категория | Подростковые |
| Габариты упаковки | 170 x 97 x 18 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Размеры стола | 156 x 86 х 79 см |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 18 100 ₴





