
Бильярдный стол Garlando Virginia 7 Dark Walnut (VIRG7)
- Нет в наличии
- Код: OT_930464
32 299 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Більярдний стіл Garlando Virginia 7 Dark Walnut (VIRG7) - професійна модель розміром сім футів, в елегантному дизайні, оснащена всіма функціями, необхідними для якісної гри в повному комфорті.
Особливості:
- Розміри ігрового поля - 200 x 100 см.
- Міцний корпус із МДФ товщиною 15 мм із меламіновим покриттям кольору темного горіха прослужить багато років і збереже первісний вигляд.
- Хромовані накладки на кутових лузах.
- Опорні ніжки та поперечки із МДФ товщиною 15 мм із меламіновим покриттям кольору темного горіха.
- Опорні ніжки мають компенсатори нерівності підлоги для встановлення столу на нерівній поверхні.
- Ігрове поле із МДФ товщиною 22 мм покрите якісною тканиною Taclon класичного зеленого кольору.
- Поручні з нанесеними маркерами для ідеального контролю траєкторій.
- Бортова гума із трикутним профілем К-66 для правильного відскоку кулі.
- Лузи з відкритим кошиком для ручного вилучення кулі відповідають американському стандарту.
Комплектація:
- Комлект пронумерованих куль для пулу серії Standard із білим битком діаметром 57 мм.
- Два дерев'яних киї довжиною 145 см.
- Трикутник.
- Дві крейди.
- Щітка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Материал плиты игрового поля | МДФ |
| Тип игры | Американский бильярд (Пул) |
| Цвет сукна | Винный |
| Материал изготовления | |
| Борт | МДФ |
| Каркас | МДФ |
| Лузы | пластик |
| Габаритные размеры | |
| Вес стола | 125 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 148 кг |
| Вид сукна | Taclon |
| Возрастная категория | Взрослые |
| Габариты упаковки | 243 x 149 x 25 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Размеры стола | 225 x 125 х 79 см |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 32 299 ₴





