
Гладильная доска Colombo Stella (A122L16W)
- Готово к отправке
- Код: OT_930513
5 100 ₴
4 719 ₴
-7%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дошка для прасування Colombo Stella (A122L16W) вразить вас своєю елегантністю та функціональністю. Довговічність та надійність гарантується завдяки майстерному виробництву в Італії та високоякісним матеріалам. Дошка має відносно великі розміри, що дозволяє без зайвих рухів прасувати будь-які речі. Велика підставка під праску обладнана тримачем плічок та легко вміщує парогенератор. Модель регулюється по висоті з автоматичною фіксацією положень. На ніжках дошки розміщено поличку для одягу.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 176 x 44 x 6,5 см.
- Розміри в робочому положенні - 155 x 95 x 44 см.
- Розміри прасувальної поверхні - 120 x 40 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 71 до 95 см.
- Загальна вага - 6,1 кг.
- Регулювання по висоті в 6 положень з автоматичною фіксацією.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Підставка під парогенератор.
- Тримач плічок.
- Поличка для одягу.
- Тканина чохла виготовлена з бавовни органічного походження.
- Матеріал підкладки - пінополіуретан високої щільності.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø22 мм з антикорозійним покриттям.
- Металеві елементи вкриті порошковою фарбою стійкою до механічних пошкоджень.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Коломбо |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Гладильная доска |
| Цвет | Синий |
| Габаритные размеры в сложенном виде | |
| Вес | 6.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 6,6 кг |
| Высота | 95 мм |
| Габариты упаковки | 179 х 49 х 10 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Декорирование | С узором |
| Материал чехла | Сталь |
| Особенности | Подставка для утюга <br />_x000D_ Подставка для парогенератора<br />_x000D_ Регулировка по высоте <br />_x000D_ Полка для белья<br />_x000D_ Основание с металлической сеткой |
| Размер | 155 x 95 x 44 см |
| Размеры гладильной поверхности | 120 x 40 см |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
- Цена: 4 719 ₴




