
Гладильная доска Rolser K-Surf Black Tube Negro (K07002-1023)
- Готово к отправке
- Код: OT_930458
6 800 ₴
6 219 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Дошка для прасування Rolser K-Surf Black Tube Negro (K07002-1023) - інноваційний дизайн та широкий функціонал з турботою про природу. Виготовлена із переробленого технічного полімеру з додаванням металевих мікрочастин. Перфорована основа робочої поверхні запобігає утворенню конденсату та підвищує стійкість до впливу високої температури. Модель регулюється по висоті в одинадцяти положеннях і обладнана автоматичним фіксатором. Сталеві ніжки з антикорозійним покриттям чорного кольору мають пластикові накладки, які запобігають ковзанню та зменшують шум. Чохол дошки виконаний зі стовідсоткової бавовни з флісовою підкладкою та спеціальним захисним покриттям. Дошка для прасування Rolser K-Surf Black Tube Negro (K07002-1023) комплектується окремою силіконовою підставкою під праску.
Особливості:
- Загальний розмір у складеному стані - 149 х 44,5 х 7,5 см.
- Розмір прасувальної поверхні - 130 х 37 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 58 до 96 см.
- Загальна вага - 6 кг.
- Виготовлена із технічного полімеру з додаванням металевих мікрочастин.
- Стійка до високих температур.
- Окрема силіконова підставка під праску (входить в комплект).
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Регулювання по висоті в 11 положеннях з автоматичною фіксацією.
- Захист від випадкового закриття при використанні.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø16 мм з антикорозійним покриттям чорного кольору.
- Made in Spain - продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rolser |
| Страна производитель | Испания |
| Тип | Гладильная доска |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры в сложенном виде | |
| Вес | 6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 96 мм |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Декорирование | Однотонные модели |
| Материал чехла | Термопластик + сталь |
| Особенности | Подставка для утюга<br />_x000D_ Перфорированная основа <br />_x000D_ Регулировка по высоте |
| Размер | 149 х 44,5 см |
| Страна регистрации бренда | Испания |
| Страна-производитель товара | Испания |
- Цена: 6 219 ₴








