
Гладильная доска Gimi Jean Stones (160636)
- Нет в наличии
- Код: OT_928436
1 619 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Прасувальна дошка Gimi Jean це високоякісний 100% італійський продукт! Товар відповідає не лише основним європейським стандартам якості та безпеки, що підтверджується маркуванням CE, але й суворішим стандартам Німеччини та Франції, що підтверджується маркуванням GS TUV і NF відповідно.
Прасувальна поверхня дошки має наскрізну перфорацію за типом сітки. Завдяки такій конструкції, пар з-під праски проходить крізь саму дошку, тим самим запобігає накопиченню конденсату під чохлом. Закруглене закінчення дошки дозволяє вигладити важкодоступні місця в сорочках або блузах. Чохол знімається, у міру використання його завжди можна випрати або замінити на новий. Прасувальна дошка, плавно і без особливих зусиль регулюється по висоті для максимально комфортного використання. На ніжки одягнені ковпачки, що оберігають дошку від ковзання. Надійна та практична, виготовлена з екологічно чистих матеріалів, прасувальна дошка Gimi Jean стане надійним помічником у вашому будинку.
Технічні характеристики:
- Тип: з металевою сіткою.
- Розміри (в розкладеному вигляді): 133,5 x 33 x 90 см.
- Розміри (в складеному вигляді): 150 x 33 x 4,5 см.
- Розміри поверхні для прасування: 114 x 33 см (S).
- Висота: регульована, від 71 до 90 см.
- Матеріал каркасу: сталева трубка Ø19 мм з антикорозійним покриттям.
- Матеріал чохла: 100% Cotton (бавовна).
- Колір: Stones (фотопринт).
- Вага: 4 кг.
Особливості:
- Made in Italy. Виробництво та збирання продукції здійснюються безпосередньо в Італії.
- Чохол дошки для прасування пошитий зі 100% бавовни. Передбачена поролонова підкладка.
- Багатоступінчаста, регульована висота робочої поверхні дошки. Висота регулюється від 71 до 90 см.
- Фіксатор, який захищає від випадкового закриття.
- Сталева підставка для праски.
- На ніжки одягнені ковпачки, що оберігають дошку від ковзання та поверхню підлоги від подряпин.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gimi |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Гладильная доска |
| Габаритные размеры в сложенном виде | |
| Вес | 4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 90 мм |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Декорирование | С узором |
| Материал чехла | Сталь |
| Особенности | Подставка для утюга Регулировка по высоте |
| Размер | 133,5 x 33 x 90 см |
| Размеры гладильной поверхности | 114 x 33 см (S) |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
| Цвет | Stones |
- Цена: 1 619 ₴
