
Дошка для прасування Gimi Leo Stones (160631)
- Немає в наявності
- Код: OT_928437
1 429 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Комфортне та легке використання дошки для прасування Gimi Leo Stones (160631) забезпечується простотою конструкції та ергономічною формою. Дана модель обладнана підставкою для праски з термостійкими силіконовими вставками, що захищають поверхню праски від подряпин. При виготовленні дошки для прасування Gimi Leo (160631) використовуються тільки сучасні та безпечні матеріали, тому якість прасувальної дошки не залишить байдужою жодну господиню. Прасувальна дошка Gimi Leo (160631) - одна з універсальних моделей, на якій зручно прасувати білизну різних форм і розмірів. У складеному вигляді дошка займає мінімум місця, що дозволяє зручно зберігати її в приміщенні.
Прасувальна поверхня дошки має наскрізну перфорацію за типом сітки. Завдяки такій конструкції, пар з-під праски проходить крізь саму дошку, тим самим запобігає накопиченню конденсату під чохлом. Закруглене закінчення дошки дозволяє вигладити важкодоступні місця в сорочках або блузах. Чохол знімається, у міру використання його завжди можна випрати або замінити на новий. Прасувальна дошка, плавно і без особливих зусиль регулюється по висоті для максимально комфортного використання. На ніжки одягнені ковпачки, що оберігають дошку від ковзання.
Особливості:
- Made in Italy. Виробництво та збирання продукції здійснюються безпосередньо в Італії.
- Прасувальна поверхня дошки має наскрізну перфорацію на кшталт сітки.
- Матеріал каркасу: сталева трубка діаметром 19 мм з антикорозійним покриттям.
- Чохол дошки для прасування пошитий зі 100% бавовни. Передбачена мольтонова підкладка.
- Багатоступінчаста, регульована висота робочої поверхні дошки. Висота регулюється від 71 до 90 см.
- Фіксатор, який захищає від випадкового закриття.
- Сталева підставка із вбудованими термостійкими силіконовими вставками для праски.
- На ніжки одягнені ковпачки, що оберігають дошку від ковзання та поверхню підлоги від подряпин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gimi |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Дошка для прасування |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Вага | 4.22 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90 мм |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Декорування | З візерунком |
| Матеріал чохла | Сталь |
| Особливості | Сталева підставка для праски<br/>_x000D_ Регулювання за висотою<br/>_x000D_ Основа з металевою сіткою<br/>_x000D_Чохол зі 100% бавовни з мольтонною підкладкою |
| Розмір | 132 x 33 x 90 см |
| Розміри прасувальної поверхні | 114 x 33 см |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Колір | Stones |
- Ціна: 1 429 ₴
