
Дошка для прасування Gimi Prestige Gerbera (161176)
- Немає в наявності
- Код: OT_928444
2 610 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Дошка для прасування Gimi Prestige Gerbera (161176) обладнана підставкою для праски зі спеціальним поворотним механізмом для людей, які переважно використовують ліву руку. Для додаткового комфорту модель оснащена тримачем для кабелю, полицею для білизни та місцем кріплення тремпелів. Робоча поверхня дошки дозволяє легко погладити білизну різних форм і розмірів. У складеному вигляді дошка займає мінімум місця, що дозволяє зручно зберігати її в приміщенні. Модель Prestige стала справжнім бестселером серед покупців прасувальних дошок компанії Gimi.
Прасувальна поверхня дошки має наскрізну перфорацію за типом сітки. Завдяки такій конструкції, пар з-під праски проходить крізь саму дошку, тим самим запобігає накопиченню конденсату під чохлом. Закруглене закінчення дошки дозволяє вигладити важкодоступні місця в сорочках або блузах. Чохол знімається, у міру використання його завжди можна випрати або замінити на новий. Прасувальна дошка, плавно і без особливих зусиль регулюється по висоті для максимально комфортного використання. На ніжки одягнені ковпачки, що оберігають дошку від ковзання. Надійна та практична, виготовлена з екологічно чистих матеріалів, дошка для прасування Gimi Prestige Gerbera (161176) стане надійним помічником у вашому будинку.
Особливості:
- Прасувальна поверхня дошки має наскрізну перфорацію на кшталт сітки.
- Матеріал каркасу: сталева трубка 22 мм з антикорозійним покриттям.
- На ніжки одягнені ковпачки, що оберігають дошку від ковзання та поверхню підлоги від подряпин.
- Чохол дошки для прасування пошитий зі 100% натуральної бавовни. Передбачена мольтонова підкладка.
- Тримач для кабелю.
- Місце для кріплення тремпелів.
- Додаткова полиця для білизни.
- Знімна полиця для білизни.
- Сталева підставка для праски.
- Багатоступінчасте регулювання висоти робочої поверхні дошки.
- Фіксатор, що оберігає від випадкового закриття.
Увага! Неоригінальне упакування.
Артикул товару: 928444| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gimi |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Дошка для прасування |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Вага | 5.24 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 96 мм |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Декорування | З візерунком |
| Матеріал чохла | Сталь |
| Особливості | Тримач дроту<br/>_x000D_ Регулювання за висотою<br/>_x000D_ Полиця для білизни<br/>_x000D_ Підставка для праски<br/>_x000D_ Основа з металевою сіткою |
| Розмір | 141,5 x 37,5 x 95,5 см |
| Розміри прасувальної поверхні | 120 х 38 см |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Колір | Гербера |
- Ціна: 2 610 ₴






