
Дошка для прасування Gimi Trim 110x33 см Lavanda (154255)
- Немає в наявності
- Код: OT_928468
1 698 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Прасувальна дошка Gimi Trim - це елегантна і функціональна модель від компанії Gimi. Також підставка доповнена спеціальним поворотним механізмом для людей, які переважно використовують ліву руку. Широка робоча поверхня дошки дозволяє легко погладити білизну різних форм і розмірів. Регульована ніжка допоможе компенсувати нерівності покриття для підлоги. При виготовленні дошки для прасування Gimi Trim використовуються тільки сучасні та безпечні матеріали, тому якість дошки для прасування не залишить байдужою жодну господиню.
Прасувальна поверхня дошки має наскрізну перфорацію на кшталт сітки. Завдяки такій конструкції, пара з-під праски проходить крізь саму дошку, тим самим запобігає накопиченню конденсату під чохлом. Закруглене закінчення дошки дозволяє вигладити важкодоступні місця в сорочках або блузах. Чохол знімний, у міру використання його завжди можна випрати або замінити на новий. Прасувальна дошка плавно і без особливих зусиль регулюється по висоті для максимально комфортного використання. На ніжки одягнені ковпачки, що оберігають дошку від ковзання.
Технічні характеристики:
- Тип: з металевою сіткою.
- Розміри (в розкладеному вигляді): 132 x 33 x 91 см.
- Розміри (в складеному вигляді): 143 x 33 x 8 см.
- Розміри поверхні для прасування: 110 x 33 см (М).
- Висота: регульована, від 76 до 91 см.
- Матеріал каркасу: сталева трубка Ø22/32 мм с антикоррозійним покриттям
- Матеріал чохла: 100% Cotton (бавовна).
- Колір: Lavanda (фотопринт).
- Вага: 4.61 кг.
Особливості:
- Чохол дошки для прасування пошитий зі 100% бавовни. Передбачена мольтонова підкладка.
- Багатоступінчаста, регульована висота робочої поверхні дошки. Висота регулюється від 76 до 91 см.
- Фіксатор, який захищає від випадкового закриття.
- Регульована ніжка допоможе компенсувати нерівності покриття для підлоги.
- Поворотна сталева підставка для праски або парогенератора.
- На ніжки одягнені ковпачки, що оберігають дошку від ковзання та поверхню підлоги від подряпин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gimi |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Дошка для прасування |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Вага | 4.61 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 91 мм |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Декорування | З візерунком |
| Матеріал чохла | Сталь |
| Особливості | Сталева поворотна підставка для праски, регулювання за висотою, чохол зі 100% бавовни з мольтонною підкладкою, регульована ніжка каркаса. |
| Розмір | 110 х 33 см |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Колір | Lavanda |
- Ціна: 1 698 ₴



