
Гладильная доска Gimi Royale Leaves (155598)
- Нет в наличии
- Код: OT_928469
2 370 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Прасувальна дошка Gimi Royale - це легка і компактна модель з жорсткою поверхнею дозволяє досягти ідеального результату прасування в домашніх умовах. Товар відповідає не лише основним європейським стандартам якості та безпеки, що підтверджується маркуванням CE, але й суворішим стандартам Німеччини та Франції, що підтверджується маркуванням GS TUV і NF відповідно. Комфортне та легке використання моделі Gimi Royale забезпечується простотою конструкції та ергономічною формою. Дана модель обладнана підставкою для праски з термостійкими силіконовими вставками, що захищають поверхню праски від подряпин. При виготовленні дошки для прасування Gimi Roy використовуються тільки сучасні та безпечні матеріали, тому якість прасувальної дошки не залишить байдужою жодну господиню. У складеному вигляді дошка займає мінімум місця, що дозволяє зручно зберігати її в приміщенні.
Прасувальна поверхня дошки має наскрізну перфорацію за типом сітки. Завдяки такій конструкції, пар з-під праски проходить крізь саму дошку, тим самим запобігає накопиченню конденсату під чохлом. Закруглене закінчення дошки дозволяє вигладити важкодоступні місця в сорочках або блузах. Чохол знімається, у міру використання його завжди можна випрати або замінити на новий. Прасувальна дошка, плавно і без особливих зусиль регулюється по висоті для максимально комфортного використання. На ніжки одягнені ковпачки, що оберігають дошку від ковзання.
Технічні характеристики:
- Тип: з металевою сіткою.
- Розміри (в розкладеному вигляді): 150,5 x 38 x 94 см.
- Розміри (в складеному вигляді): 163 x 38 x 5 см.
- Розміри поверхні для прасування: 120 x 38 см (M).
- Висота: регульована, від 75 до 96 см.
- Матеріал каркасу: сталева трубка Ø22 мм з антикорозійним покриттям.
- Матеріал чохла: 100% Cotton (бавовна).
- Колір: Leaves (фотопринт).
- Вага: 4.22 кг.
Особливості:
- Чохол дошки для прасування пошитий зі 100% бавовни. Передбачена мольтонова підкладка.
- Багатоступінчаста, регульована висота робочої поверхні дошки. Висота регулюється від 75 до 96 см.
- Фіксатор, який захищає від випадкового закриття.
- Сталева підставка із вбудованими термостійкими силіконовими вставками для праски.
- На сталевій підставці є отвори для тремпелів.
- На ніжки одягнені ковпачки, що оберігають дошку від ковзання та поверхню підлоги від подряпин.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gimi |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Гладильная доска |
| Цвет | Зелёный |
| Габаритные размеры в сложенном виде | |
| Вес | 5.18 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 96 мм |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Декорирование | С узором |
| Материал чехла | Сталь |
| Особенности | Стальная подставка для утюга или парогенератора<br />_x000D_ Регулировка по высоте Чехол из 100% хлопка с мольтонной подкладкой |
| Размер | 150.5 х 38 х 94 см |
| Размеры гладильной поверхности | 120 x 38 см (M) |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Индия |
- Цена: 2 370 ₴

