
Гладильная доска Gimi Leo Leaves (160631)
- Нет в наличии
- Код: OT_928470
1 429 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Комфортне та легке використання моделі Gimi Leo (160618) забезпечується простотою конструкції та ергономічною формою. Дана модель обладнана підставкою для праски з термостійкими силіконовими вставками, що захищають поверхню праски від подряпин. При виготовленні дошки для прасування Gimi Leo (160618) використовуються тільки сучасні та безпечні матеріали, тому якість прасувальної дошки не залишить байдужою жодну господиню. Прасувальна дошка Gimi Leo (160618) - це одна з універсальних моделей на якій зручно прасувати білизну різних форм і розмірів. У складеному вигляді дошка займає мінімум місця, що дозволяє зручно зберігати її в приміщенні.
Прасувальна поверхня дошки має наскрізну перфорацію за типом сітки. Завдяки такій конструкції, пар з-під праски проходить крізь саму дошку, тим самим запобігає накопиченню конденсату під чохлом. Закруглене закінчення дошки дозволяє вигладити важкодоступні місця в сорочках або блузах. Чохол знімається, у міру використання його завжди можна випрати або замінити на новий. Прасувальна дошка, плавно і без особливих зусиль регулюється по висоті для максимально комфортного використання. На ніжки одягнені ковпачки, що оберігають дошку від ковзання.
Особливості:
- Made in Italy. Виробництво та збирання продукції здійснюються безпосередньо в Італії.
- Прасувальна поверхня дошки має наскрізну перфорацію на кшталт сітки.
- Матеріал каркасу: сталева трубка дыаметром 19 мм з антикорозійним покриттям.
- Чохол дошки для прасування пошитий зі 100% бавовни. Передбачена мольтонова підкладка.
- Багатоступінчаста, регульована висота робочої поверхні дошки. Висота регулюється від 71 до 90 см.
- Фіксатор, який захищає від випадкового закриття.
- Сталева підставка із вбудованими термостійкими силіконовими вставками для праски.
- На ніжки одягнені ковпачки, що оберігають дошку від ковзання та поверхню підлоги від подряпин.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gimi |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Гладильная доска |
| Цвет | Зелёный |
| Габаритные размеры в сложенном виде | |
| Вес | 4.22 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 90 мм |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Декорирование | С узором |
| Материал чехла | Сталь |
| Особенности | Стальная подставка для утюга<br />_x000D_ Регулировка по высоте<br />_x000D_ Основание с металлической сеткой<br />_x000D_ Чехол из 100% хлопка с мольтонной подкладкой |
| Размер | 132 x 33 x 90 см |
| Размеры гладильной поверхности | 114 x 33 см |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
- Цена: 1 429 ₴
